Terč SPOKEY NARVI LITE elektronický

Terč SPOKEY NARVI LITE elektronický

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3560672 | CZ distribuce
Elektronické šipky pro každého Jste příznivci společenských her a zábavy se svými přáteli? Perfektní zábava pro všechny věkové kategorie změní i ty nejnudnější společné sedánky na soutěžení plné rivality a dobré energie. A díky těmto nezapomenutelným okamžikům jsme vyrobili model NARVI LITE. Je to záruka vysoké kvality a ještě lepší zábavy.
Cena s DPH1 210,– 
Cena bez DPH1 000,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Elektronické šipky pro každého

Jste příznivci společenských her a zábavy se svými přáteli? Perfektní zábava pro všechny věkové kategorie změní i ty nejnudnější společné sedánky na soutěžení plné rivality a dobré energie. A díky těmto nezapomenutelným okamžikům jsme vyrobili model NARVI LITE. Je to záruka vysoké kvality a ještě lepší zábavy.

Víme, jak důležitá je možnost modifikace hry. Zvláště pokud jde o hraní na nejvyšší společenské úrovni! Proto má terč kombinací her, díky kterým si každá hra zajisté udrží vaší dlouhou pozornost. Hry se může zúčastnit až 8 hráčů. Šipky jsou také skvělým způsobem, jak si zlepšit mobilitu a procvičit si matematiku. Model je vybaven LED displejem, který vám umožní neustále sledovat své výsledky. Použití LED diod u displeje zajišťuje snížení spotřeby energie a ze stejného důvodu zvýšení životnosti baterie. Profesionální design terče změní jakoukoli hru na jedinečnou zábavu.

Elektronický terč je určen pro rekreační užívání uvnitř. Skvěle se osvědčí v bytech, kancelářích nebo v klubech.

Technické parametry:

- materiál: PP
- počet hráčů: 1-8
- počet kombinací her: 159
- 6 šipek s náhradními plastovými hroty
- zapojení do sítě: 3x AA baterie
- zvukové efekty
- certifikát CE a ROHS

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.