Termoska DEERMA DR050

Termoska DEERMA DR050

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735211 | CZ distribuce
Elektrický hrnek na horkou vodu Deerma DR050 Deerma DR050 je univerzální zařízení, které může sloužit jako přenosná rychlovarná konvice a termoska. Umožňuje nejen vařit vodu, ale také udržovat její teplotu díky funkci termosky. Výrobek zajišťuje bezpečnost používání a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel 304. Její objem…
Cena s DPH1 084,– 
Cena bez DPH896,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Elektrický hrnek na horkou vodu Deerma DR050
Deerma DR050 je univerzální zařízení, které může sloužit jako přenosná rychlovarná konvice a termoska. Umožňuje nejen vařit vodu, ale také udržovat její teplotu díky funkci termosky. Výrobek zajišťuje bezpečnost používání a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel 304. Její objem je 350 ml. Uzávěr termosky bude dobře fungovat i jako hrnek. Je dostatečně lehká a praktická, aby vás mohla doprovázet téměř kdekoli - doma, v práci nebo na cestách.

Váš nepostradatelný společník
Zajistěte si možnost připravit si aromatickou kávu, horký čaj nebo instantní polévku, ať jste kdekoli. Alektrický hrnek DR050 je mimořádně lehký a přenosný - snadno jej uložíte do tašky nebo batohu. Nebude vám tak příliš na obtíž. Navíc jeho spotřeba energie činí pouze přibližně 300 W. Můžete jej tedy snadno používat i na místech s omezeným odběrem energie, jako jsou ubytovny nebo hotely.

Uvaří vodu a udrží ji teplou
Když jej odpojíte od napájení, nápoj uvnitř zůstane ještě nějakou dobu teplý, stejně jako v běžné termosce. Umožňuje to třívrstvá tepelná izolace. Přístroj byl také vybaven speciálním bezpečnostním ventilem a 3 větracími otvory, které zajišťují rovnoměrné odpařování. Díky tomu je jeho používání ještě bezpečnější.

Pohodlné používání
Termoska je navržena tak, aby vám poskytovala maximální pohodlí. Její jednoduché ovládání je umožněno jediným tlačítkem. Protiskluzová silikonová podložka umožňuje stabilní postavení zařízení na zvoleném povrchu a odnímatelný kabel usnadňuje přepravu a skladování. Nemusíte se bát, že by termoska vytekla - speciální těsnění tomu zabraňuje. Víko výrobku lze použít jako hrnek - nemusíte tak zatěžovat tašku nebo batoh.

V zájmu bezpečnosti
Nebojte se, že se spálíte. Termoska je vybavena třívrstvou tepelnou izolací, díky níž se její povrch nadměrně nezahřívá. Vnitřek přístroje je vyroben z nerezové oceli 304, která je bezpečná při styku s potravinami. Použitá technologie navíc minimalizuje riziko množení bakterií. Výrobek je mimo jiné chráněn také proti přehřátí.

Technické parametry:

- Jmenovité napětí: 220V
- Jmenovitý výkon: 300W
- Jmenovitá frekvence: 50 Hz
- Kapacita: 350 ml
- Rozměry: 81x81x217 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.