Tesla Smart Sensor Button
Tesla Smart Sensor ButtonTesla Smart Sensor ButtonTesla Smart Sensor ButtonTesla Smart Sensor Button

Tesla Smart Sensor Button

Záruka: 24 měsíců | PN: TSL-SEN-BUTTON | Kód: 3459274 | CZ distribuce
Udělá za Vás cokoli Chytré domácí tlačítko je jako byste z ničeho nic měli na každou ze svých starostí a domácích úkonů jednoho šikovného pomocníka, který dokáže vše udělat za Vás. Od zhasínání světel, přes zavírání garážových vrat, až po zapnutí klimatizace ještě předtím, něž vůbec dorazíte domů. Nastavte si jej, jak jen chcete Můžete si jej…
Cena s DPH697,– 
Cena bez DPH576,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 17.8.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Udělá za Vás cokoli 1578058a

Udělá za Vás cokoli

Chytré domácí tlačítko je jako byste z ničeho nic měli na každou ze svých starostí a domácích úkonů jednoho šikovného pomocníka, který dokáže vše udělat za Vás. Od zhasínání světel, přes zavírání garážových vrat, až po zapnutí klimatizace ještě předtím, něž vůbec dorazíte domů.

Obr. Nastavte si jej, jak jen chcete 1578058b

Nastavte si jej, jak jen chcete

Můžete si jej dát kamkoli. Opravdu je jenom na Vás, kde se bude nejvíce hodit. Stejně tak si sami zvolíte, jak jej budete používat. Možností a kombinací je nespočet. Zařízení stačí k plnému fungování jen jedna baterie, která díky energetické úspoře vydrží až jeden rok. Ve chvíli, kdy je baterii potřeba vyměnit dostanete upozornění do aplikace ve smartphonu nebo tabletu.

Obr. Ovládání je hračka 1578058c

Ovládání je hračka

Tlačítko dokáže velmi jednoduše ovládat své chytré kolegy v rámci inteligentní domácnosti. A to díky protokolu ZigBee. Tato technologie propojuje všechna chytrá zařízení a umožňuje komunikaci mezi nimi. Všechno lze navíc ovládat i inteligentními, osobními asistenty Amazon Alexa a Google Home.

Mějte přehled odkudkoli

Nastavení a správa tlačítka je zprostředkována skrze aplikaci ve Vašem telefonu či tabletu. Správa aplikace je velmi jednoduchá a velice snadno se s ní spřátelíte. Aplikaci je možné instalovat na zařízení s operačními systémy Android nebo iOS. Díky bezdrátovému fungování tlačítka je možné jej ovládat, ať už jste kdekoli.

Technická specifikace:

  • Bezdrátové připojení: ZigBee 2,4 GHz IEEE 802.15.4
  • Provozní teplota: -10 -55° C
  • Napájení: DC 3V (CR2032 baterie)
  • Rozměry: 50x16 mm
  • Aplikace: Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
  • Jazyk aplikace: CZ, EN, DE, SK, PL, HU, SL, HR, UA, RU
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.