Tester alkoholu PEIYING AT551

Tester alkoholu PEIYING AT551

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3262318 | CZ distribuce
Dechový analyzátor KEMOT AT551 je určen všem řidičům, kteří se chtějí za volantem cítit sebevědomě. Zařízení je velmi praktické , takže jej snadno vejdete nejen do přihrádky v autě, ale dokonce i do kapsy. Výhodou dechového analyzátoru AT551 je rychlá připravenost provést měření a také krátké-10sekundové měření, jehož výsledek lze zkontrolovat na…
Cena s DPH1 782,– 
Cena bez DPH1 473,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dechový analyzátor KEMOT AT551 je určen všem řidičům, kteří se chtějí za volantem cítit sebevědomě. Zařízení je velmi praktické , takže jej snadno vejdete nejen do přihrádky v autě, ale dokonce i do kapsy. Výhodou dechového analyzátoru AT551 je rychlá připravenost provést měření a také krátké-10sekundové měření, jehož výsledek lze zkontrolovat na čtyřmístném LCD displeji. KEMOT AT551 vděčí za svou přesnost, tj. +/- 0,05 ‰ při 0,50 ‰ elektrochemickému senzoru, který je citlivý pouze na alkohol. Důležité je, že můžete změnit jednotky měřeníjako%, ‰ nebo mg / l Maximální rozsah zobrazované hodnoty je 0,00 až 3,00 ‰. Po překročení této hodnoty dechový analyzátor zobrazí zprávu „HI“. Při překročení povolené hladiny alkoholu navíc displej změní barvu. Dechový analyzátor má také čítač celkového počtu provedených měření , což je užitečné při výpočtu doby rekalibrace (po 12 měsících nebo po 200 měřeních).

Zařízení je napájeno alkalickou baterií AAA, která v kombinaci s funkcí automatického vypnutí stačí k provedení až 300 měření. Díky indikátoru vybité baterie si můžete být jisti, že vás zařízení v případě nouze nezklame.

Sada obsahuje pět náustků.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.