Tiskárna štítků NIIMBOT B21 Yellow

Tiskárna štítků NIIMBOT B21 Yellow

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818858 | CZ distribuce
Přenosná tiskárna štítků Nimbot B21 bude dobře fungovat v obchodě, doma nebo v práci. Nevyžaduje žádný inkoust a umožňuje tisknout několik štítků za sekundu. Je vybaven 1200 mAh baterií, která se promítá do dlouhé pracovní doby. Obsluhu zařízení usnadňuje aplikace a o rychlé a stabilní připojení se stará Bluetooth 4.0. V sadě navíc najdete roli…
Cena s DPH1 990,– 
Cena bez DPH1 645,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Přenosná tiskárna štítků Nimbot B21 bude dobře fungovat v obchodě, doma nebo v práci. Nevyžaduje žádný inkoust a umožňuje tisknout několik štítků za sekundu. Je vybaven 1200 mAh baterií, která se promítá do dlouhé pracovní doby. Obsluhu zařízení usnadňuje aplikace a o rychlé a stabilní připojení se stará Bluetooth 4.0. V sadě navíc najdete roli, která vystačí na tisk 230 etiket.

Užitečné pro každodenní použití
Termotiskárna Niimbot najde své využití v různých situacích. Využijete ho v domácnosti na etiketování koření nebo nádob na potraviny. B12 se v obchodě osvědčí i pro označování produktů EAN kódy, tisk cen a expirace nebo pro vytváření QR kódů.

Vyhrazená aplikace
Chcete-li tiskárnu začít používat, stáhněte si specializovanou aplikaci Niimbot – je kompatibilní s Androidem a iOS. Z něj můžete navrhovat štítky, přizpůsobovat písmo, množství obsahu atd. Umožňuje tisknout čárové kódy, QR kódy, excelovou tabulku nebo čas a datum. Podporuje také sériový tisk, skenování nebo emotikony a hlasový vstup. Možnosti jsou téměř nekonečné!

Uživatelsky přívětivý
Niimbot B21 je termální tiskárna, což znamená, že pro její provoz není potřeba žádný inkoust. Dodává se s rolí etiket, která vystačí na vytištění 230 etiket. Produkt navíc podporuje běžný termopapír, například ten do pokladny nebo platebního terminálu (stačí změnit typ papíru přes aplikaci). B21 je také vybavena lithiovou baterií o kapacitě 1 200 mAh a její nabíjení usnadní přiložený kabel USB-A na USB-C.

Technické parametry:

Barva: Žlutá
Hmotnost: 299 g
Rozměry: 130 x 94 x 61 mm
Šířka role: 20-50 mm
Dobíjecí baterie: lithium
Kapacita dobíjecí baterie: 1200 mAh
Doba nabíjení: 3-4 h
Napájení: 4 dBm
Vstupní napětí: 5 V DC, 1A
Nabíjecí port: USB-C
Provozní teplota: 5 °C~40 °C
Rozlišení: 203 dpi
Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0

Obsah balení:

Tiskárna
Kabel USB-A na USB-C
Role štítků 50 x 30 mm (stačí na 230 štítků)
Návod k použití
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.