Tiskárna štítků NIIMBOT D110 Blue

Tiskárna štítků NIIMBOT D110 Blue

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818855 | CZ distribuce
Přenosná tiskárna štítků Niimbot D110 najde své využití například v domácnosti nebo v obchodě. Vyniká efektivním provozem a nevyžaduje inkoust. Díky své lehké a kompaktní konstrukci nezabere mnoho místa a s její obsluhou nebudete mít žádné problémy. Navíc funguje s operačními systémy iOS a Android a k zařízení se připojuje přes Bluetooth - stačí…
Cena s DPH1 009,– 
Cena bez DPH834,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Přenosná tiskárna štítků Niimbot D110 najde své využití například v domácnosti nebo v obchodě. Vyniká efektivním provozem a nevyžaduje inkoust. Díky své lehké a kompaktní konstrukci nezabere mnoho místa a s její obsluhou nebudete mít žádné problémy. Navíc funguje s operačními systémy iOS a Android a k zařízení se připojuje přes Bluetooth - stačí si stáhnout aplikaci Niimbot.

Různé aplikace
Niimbot D110 využijete v domácnosti k označování například nádob na potraviny, hračky nebo koření. V práci vám zase umožní udržovat pořádek - označíte s ním pořadače s důležitými dokumenty. Kromě toho najde své využití v obchodech s oblečením, klenotnictvích, prodejnách potravin nebo pekárnách.

Efektivní a pohodlný tisk
Niimbot D110 tiskne rychlostí 15-20 mm/s, takže na etikety nebudete muset čekat příliš dlouho. Navíc má rozlišení 203 DPI. Nevyžaduje také žádný inkoust a umožňuje tisknout etikety o šířce 12 mm. Navíc je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

Specializovaná aplikace
Obsluhu zařízení usnadňuje aplikace Niimbot. S její pomocí můžete tisknout libovolný text, čárové kódy produktů, QR kódy, obrázky, tabulku Excel, emotikony nebo čas a datum. Můžete také vytvořit sériový tisk, datum spotřeby výrobku atd.

Promyšlený design
Tiskárna je přenosná - její rozměry jsou 108 x 76 x 30 mm a hmotnost nepřesahuje 137 g. Můžete ji úspěšně uložit například do zásuvky pracovního stolu. Navíc funguje bezdrátově - je vybavena baterií s kapacitou 1200 mAh a přiložený kabel USB-C usnadní nabíjení. Jeho používání je navíc jednoduché a bezpečné.

Technické parametry:

- Barva: modrá
- Rozlišení: 203 DPI
- Kapacita baterie: 1200 mAh
- Rychlost tisku: 15~20 mm/sec
- Šířka štítku. 12 mm
- Podpora rolí: Až 15 x 50 mm
- Rozměry: 108 x 76 x 30 mm
- Hmotnost: 137 g
- Materiál: ABS

Obsah balení:

- Tiskárna
- Kabel USB-A na USB-C
- Role štítků 12 x 40 mm
- návod k použití
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.