Topinkovač TEESA TSA3302

Topinkovač TEESA TSA3302

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3059830 | CZ distribuce
Topinkovač Teesa TSA3302 Zapomeňte na každodenní nákupy v pekárně! Díky toustovači Teesa bude chléb vždy křupavý, jako by byl vyjmut z trouby. Zařízení s výkonem 850 W vám umožní připravit 2 toasty současně , což znamená, že připravíte snídani pro celou rodinu extrémně rychle. Toustovač Teesa má nastavení úrovně toastování na 7 úrovních…
Cena s DPH966,– 
Cena bez DPH798,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 20.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Topinkovač Teesa TSA3302
Zapomeňte na každodenní nákupy v pekárně! Díky toustovači Teesa bude chléb vždy křupavý, jako by byl vyjmut z trouby. Zařízení s výkonem 850 W vám umožní připravit 2 toasty současně , což znamená, že připravíte snídani pro celou rodinu extrémně rychle.

Toustovač Teesa má nastavení úrovně toastování na 7 úrovních a tlačítko stop , což znamená, že každý z členů domácnosti připraví toasty podle svých preferencí. Funkce automatického centrování navíc zajistí, že toasty budou vždy rovnoměrně upečené. Určitě se vám budou líbit další funkce, díky nimž můžete chléb nejen rozmrazit, ale také ohřáttoast připravený předem. Stále to není všechno! Cítíte se jako křupavá bageta? Můžete použít vestavěný toastovač .

Široká funkčnost není jedinou výhodou toustovače. Zatahovací podnos na drobky umožňuje rychlé čištění a přihrádka na kabel pro snadné skladování. Kromě toho je pouzdro je vyrobeno z jiné než topných materiálů a je vybavena protiskluzovými nohy , díky níž přístroj bezpečně používat i mladších členů domácnosti.

Kapacita: 2 toasty
Nastavení úrovně opékání: 7 nastavení
Vestavěný toastovací koš
Funkce rozmrazování a ohřevu
Automatické centrování toastů
Tlačítko Stop pro opékání
Osvětlené tlačítka
Široké otvory
Zásobník na drobky
Nevyhřívané pouzdro Skladování
kabelu
Protiskluzové nožičky

----------
Technická data
----------
Příkon: 850 W
Příkon: 220 ~ 240 V; 50/60 Hz
Hmotnost: 1,1 kg
Rozměry: 180 x 170 x 270 mm
Délka kabelu: 90 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.