Trampolína G21 MiniJump 101 cm

Trampolína G21 MiniJump 101 cm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3180802 | CZ distribuce
Fitness trampolína se zpevněnou konstrukcí je ideální pro jumping, kardio cvičení i zlepšení stability, koordinace a celkové fyzičky. Protiskluzový povrch, maximální stabilita, konstrukce s odolností vůči deformacím i mechanickému poškození. Kvalitní a oblíbená fitness trampolína G21 s průměrem skákací plochy 101 cm bez ochranné sítě má zpevněnou…
Cena s DPH2 095,– 
Cena bez DPH1 731,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.8.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Fitness trampolína se zpevněnou konstrukcí je ideální pro jumping, kardio cvičení i zlepšení stability, koordinace a celkové fyzičky. Protiskluzový povrch, maximální stabilita, konstrukce s odolností vůči deformacím i mechanickému poškození.

Kvalitní a oblíbená fitness trampolína G21 s průměrem skákací plochy 101 cm bez ochranné sítě má zpevněnou konstrukci, která je odolná vůči deformacím a mechanickému poškození. Kompaktní provedení a vysoká nosnost dělají z fitness trampolíny G21 ideální doplněk pro cvičení.

Jak na jumping na fitness trampolíně G21
Díky pevné konstrukci a promyšlenému řešení jsou fitness trampolíny G21 ideální pro domácí cvičení, kardio, zlepšení fyzičky i koordinace. Zároveň pomáhají při spalování kalorií. Cvičení na trampolíně G21 MiniJump je také skvělou alternativou pro trénink při nepříznivém počasí.

Bezpečnost, odolnost, stabilita
Protiskluzová úprava skákací plochy zvyšuje bezpečnost při jumpingu. Speciální měkké uchycení skákací plochy k rámu trampolíny snižuje nebezpečí úrazů při skákání.
Zpevněná konstrukce z pozinkované oceli je odolná vůči deformacím a mechanickému poškození. Bezpružinová fitness trampolína je stabilní a spolehlivě stojí na určeném místě.
Díky svému kvalitnímu provedení má trampolína nosnost až 130 kg.

Celoroční využití k juniorským tréninkům
MiniJump trampolína je ideální formou přípravy i pro malé nebo juniorské sportovce. Pomáhá jim zvyšovat výdrž, zlepšovat fyzičku a pracovat na sportovní přípravě bez ohledu na aktuální denní dobu, počasí nebo provozní dobu sportovišť a sportovních klubů nebo kroužků. Kompaktní provedení trampolíny umožňuje její snadný přesun nebo uložení po cvičení.

Doporučení: Nenechávejte děti skákat na trampolíně bez dozoru, při skákání na bezpružinové trampolíně bez ochranné sítě platí stejná pravidla pro bezpečné používání, jako u ostatního sportovního nářadí.

Výhody skákání na fitness trampolíně
Velkou předností skákání je menší námaha pro klouby. Jumping je tedy ideální formou pohybu i pro lidi s vyšší hmotností, jejichž kloubům by běh nebo jiné sportovní aktivity nemusely prospět.

Ideální je ale pro všechny typy cvičení – pro dynamické formování postavy, zpevnění a zlepšení fyzické kondice.

Při cvičení na trampolíně se zapojují i svaly kolem páteře a hluboké vnitřní svaly ve středu těla (core). Díky tomu vám skákání na trampolíně zlepší i držení těla a může pomoci od bolestí zad, obzvlášť při sedavém zaměstnání.

- Stabilní a pevná konstrukce
- Bezpečnější speciální uchycení
- Moderní bezpružinová technologie, ideální pro fitness cvičení
- Nosnost až 130 kg
- Univerzální použití pro skákání v interiéru i exteriéru

Vlastnosti:

- Průměr trampolíny: 101 cm
- Skákací plocha: 73 cm
- Výška trampolíny: 28,5 cm
- Maximální nosnost (maximální váha cvičící osoby): 130 kg
- Barva: černá
- Počet pružin: 30
- Počet nohou: 6
- Rozměry balení: 103 x 5 x 103 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.