Trampolína G21 SpaceJump 305 cm Blue

Trampolína G21 SpaceJump 305 cm Blue

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3180805 | CZ distribuce
Jak vybrat opravdu dobrou trampolínu, na které si skákání užijí děti i dospělí? Zaměřte se na bezpečné provedení trampolíny, kvalitní skákací plochu, ochrannou síť trampolíny, dostatečný počet pružin u trampolíny a dokonale promyšlené a zpracované detaily. Všem těmto požadavkům odpovídá trampolína s průměrem 305 cm G21 SpaceJump s vnitřní…
Cena s DPH6 490,– 
Cena bez DPH5 364,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Jak vybrat opravdu dobrou trampolínu, na které si skákání užijí děti i dospělí? Zaměřte se na bezpečné provedení trampolíny, kvalitní skákací plochu, ochrannou síť trampolíny, dostatečný počet pružin u trampolíny a dokonale promyšlené a zpracované detaily. Všem těmto požadavkům odpovídá trampolína s průměrem 305 cm G21 SpaceJump s vnitřní ochrannou sítí.

Bezpečnost při skákání na trampolíně? Zajištěna.
Skákací trampolína G21 SpaceJump je trampolína s vnitřní ochrannou sítí. Při skákání se tedy neuhodíte o rámové obloukové sloupky trampolíny, které díky svému prohnutí zvětšují prostor mezi sítí a sloupkem samotným.

Skákací plocha trampolíny G21 je z pevného materiálu s protiskluzovou vrstvou a speciální úpravou, díky níž si při skákání neodřete kůži na nohou.

Velkou pozornost jsme věnovali i spolehlivému zakrytí pružin trampolíny pro minimalizaci rizika poranění při skákání na trampolíně. Kryt pružin je z odolného nepromokavého materiálu s měkkou výplní. Kryty bočních sloupků trampolíny jsou také obaleny měkkou pěnou v nepromokavém pouzdře.

Ochranná síť trampolíny je pevná a hustě propletená, aby se předešlo možnému zachycení (například prstu) v oku sítě. K rámu trampolíny je ochranná síť upevněna z jeho vnitřní strany, takže se děti při skákání o rámové sloupky zahradní trampolíny G21 SpaceJump neuhodí.

Pro pohodlný vstup na trampolínu dodáváme trampolínu G21 SpaceJump s žebříkem, který se připevní pod otvor v ochranné síti. Při skákání můžete vstup na trampolínu zajistit uzavíratelným zipem a pojistnou přezkou.

Bytelná konstrukce, stabilní provedení
Trampolína G21 má díky promyšlenému řešení vyšší stabilitu a nepřevrátí se ani při dětském skotačení. Oproti ostatním prodávaným modelům je vybavena vyšším počtem zdvojených stojin – trampolína G21 SpaceJump 305 cm má 8 nohou.

Skákání je radost
Trampolíny milují děti i dospělí. Pro děti je ideální formou pohybu, veselou a hravou formou, se smíchem a radostí, si zlepšují koordinaci i motorické dovednosti.

Skákání na trampolínách si ale v posledních letech získalo velkou oblibu i u dospělých. Skákáním na trampolíně se zbavíte stresu, zlepšíte si fyzičku, jumping pomáhá spalování tuků a zapojuje svalové skupiny celého těla, aniž by docházelo k přehnanému zatěžování kloubů.

- Tyče, držící ochrannou síť trampolín, jsou chráněny pěnou
- Pružiny na trampolíně jsou kryty dvojitou vrstvou – PVC a pěnou
- Ochranná síť trampolíny je z vnitřní strany konstrukce, skákání na trampolíně je tak bezpečnější
- Zahradní trampolínu snadno a rychle smontujete pomocí přiloženého návodu
- Konstrukce z pozinkované oceli zaručuje vysokou pevnost a odolnost
- Součástí balení je i žebřík k trampolíně

Vlastnosti:

- Průměr trampolíny: 305 cm
- Skákací plocha: 255 cm
- Výška ochranné sítě: 180 cm
- Výška trampolíny bez sítě: 76 cm
- Výška trampolíny se sítí: 256 cm
- Maximální nosnost (maximální váha cvičící osoby): 150 kg
- Počet pružin: 64
- Počet nohou: 8
- Barva: modrá
- Ochrana pružin: PVC+ pěna
- Váha bez obalu: 49 kg

Obsah balení:

- Zahradní trampolína G21 305 cm
- Ochranná síť
- Ochranný lem
- Napínací hák na pružiny
- Žebřík k trampolíně
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.