Trampolína REBEL ZAB0301 312cm

Trampolína REBEL ZAB0301 312cm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3333286 | CZ distribuce
Zahradní trampolína Rebel Jump s vnitřní síťovinou Skákání na trampolíně je jednou z nejoblíbenějších forem trávení volného času dětí i dospělých. Z tohoto důvodu jsou dětské trampolíny v poslední době velmi módním a zároveň nepostradatelným prvkem na zahradě nebo na pozemku, který zajistí spoustu radostné zábavy od časného jara až do pozdního…
Cena s DPH5 456,– 
Cena bez DPH4 509,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.2.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 3.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zahradní trampolína Rebel Jump s vnitřní síťovinou
Skákání na trampolíně je jednou z nejoblíbenějších forem trávení volného času dětí i dospělých. Z tohoto důvodu jsou dětské trampolíny v poslední době velmi módním a zároveň nepostradatelným prvkem na zahradě nebo na pozemku, který zajistí spoustu radostné zábavy od časného jara až do pozdního podzimu. Pokud tedy máte zájem o trampolínu pro dítě, zvolte pevný a bezpečný model Rebel Jump s vnitřní síťovinou, určený pro nejmenší děti.

Silná konstrukce
Zahradní trampolína Rebel Jump je založena na pevné ocelové konstrukci, která v kombinaci s trvanlivou a povětrnostně odolnou skákací podložkou zajišťuje stabilní a bezpečnou hru. Maximální nosnost 120 kg umožní vašemu dítěti pozvat kamarády, aby si společně zaskákali nebo s vámi strávili tento radostný čas.

Kalené pružiny
Tajemství zábavy na trampolíně jsou pružiny. Proto jich má trampolína pro děti Rebel 54, což zaručuje odpovídající dynamiku odrazu. Pružiny navíc prošly procesem galvanizace, což výrazně prodlužuje jejich životnost. Pro větší bezpečnost jsou pružiny ukryty pod speciálním zeleným krytem.

Dvoustupňový žebřík
Pro zajištění maximálního pohodlí dětí při hře je výstup na trampolínu Rebel Jump vybaven pevným dvoustupňovým žebříkem. Toto řešení usnadňuje nejmladším nástup a výstup z trampolíny, kdykoli se jim zachce. Bezpečnost navíc zajišťují plastové kryty na nožičkách.

Bezpečný odrazový můstek
Prohlížíte si žebříček nejlepších trampolín? Na co musíte dbát, je bezpečnost vašeho dítěte při hře. Trampolína Rebel s vysokou a pevnou sítí zajištěnou jezdcem a patentkami, stejně jako od ní oddělené tyče potažené silnou pěnou, je kombinací, která zajistí maximální ochranu dítěte při skákání.

Snadné sestavení
Když zvolíte Rebel Jump, nebudete se divit, jak trampolínu sestavit. Použití speciálních šroubů s protikroužkem značně usnadňuje demontáž a poskytuje větší stabilitu. Sada navíc obsahuje veškeré potřebné nářadí potřebné k montáži.

Technické parametry:

- Ochranná síť
- odolná vůči UV záření
- Dvoustupňový žebřík
- Ocelová konstrukce
- Maximální nosnost: 150 kg (120 kg na skákání)
- Materiál: PE + PP
- Počet nohou: 3 v systému U
- Počet pružin: 54
- Celkový průměr: 312 cm
- Výška podložky: 65 cm
- Průměr rámu: 38 mm
- Průměr nohy: 34 mm
- Celková výška: 245 cm
- Výška sítě: 180 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.