Transmitter do auta BLOW 74-160

Transmitter do auta BLOW 74-160

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3039514 | CZ distribuce
Vysoce kvalitní multifunkční hlasitý telefon s funkcí FM vysílače. Produkt zvyšuje funkčnost i toho nejjednoduššího rádia ve voze, čímž zvyšuje komfort cestování. S tímto zařízením můžete také přehrávat hudbu prostřednictvím telefonu, USB flash disků, paměťových karet microSD nebo jiného zařízení s funkcí Bluetooth. Vysílač je napájen přímo ze…
Cena s DPH966,– 
Cena bez DPH798,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 10.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vysoce kvalitní multifunkční hlasitý telefon s funkcí FM vysílače. Produkt zvyšuje funkčnost i toho nejjednoduššího rádia ve voze, čímž zvyšuje komfort cestování. S tímto zařízením můžete také přehrávat hudbu prostřednictvím telefonu, USB flash disků, paměťových karet microSD nebo jiného zařízení s funkcí Bluetooth. Vysílač je napájen přímo ze zásuvky zapalovače cigaret.

- Bezdrátový přenos telefonních hovorů a přehrávání zvuku do autorádia FM přes Bluetooth
- Režim handsfree, který se při příjmu hovorů automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby
- Pokročilá technologie zvýraznění basů a výšek aktivovaná stisknutím příslušného tlačítka
- Nastavitelný design krku vysílače
- Moderní design s velkým barevným LED displejem
- Podpora pro čtení karet microSD
- USB výstup s funkcí Quick Charge a dalším 5V / 1A USB výstupem
- Ekvalizér se 7 různými předvolbami
- Hlasové pokyny a volání handsfree zvyšují bezpečnost jízdy
- Nejnovější technologie Bluetooth 5.0

Jak to funguje?

Vysílač by měl být připojen do zásuvky zapalovače cigaret a poté nastavit stejnou frekvenci FM na zařízení i autorádiu. To umožní přenos zvuku z externích zařízení (např. Telefonu) do autorádia.

Více zdrojů přehrávání hudby

Vysílač umožňuje posílat hudbu do našeho rádia prostřednictvím mnoha zařízení. Vyhrazený výstup USB vám umožní připojit USB flash disk a vestavěný slot pro připojení karty microSD (až 32 GB) s naší oblíbenou hudbou. Největší škálu možností však poskytuje funkce Bluetooh, díky které je možné s touto funkcí přenášet zvuk z našeho telefonu nebo jiných zařízení.

Vylepšení basů a výšek

Pociťte ještě lepší výkon a kvalitu zvuku díky našemu vysílači BLOW. Vyhrazená tlačítka „BASS“ a „TRE“ na předním panelu umožňují pomocí ovládacího kolečka nastavit basy a výšky podle vašich představ. Vysílač má navíc ekvalizér se 7 různými nastaveními.

Systém Loudspeeker

Vysoce kvalitní mikrofon zabudovaný do zařízení vám umožní bezpečně provádět hovory za jízdy. Telefon se k vysílači připojuje pomocí funkce Bluetooth - ve vysílači je to verze 5.0, která výrazně zlepšuje a stabilizuje přenos dat a je ještě lépe přizpůsobena mobilním zařízením a elektronickému bezdrátovému příslušenství. Příchozí hovor lze zvednout pomocí tlačítka na ovládacím knoflíku, které také umožňuje ukončit hovor a vytočit poslední hovor. Při přijímání hovorů se režim handsfree automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby.

Rychlé nabíjení

Jeden z USB výstupů má funkci Quick Charge ve verzi 3.0. Toto moderní technologické řešení umožňuje nabíjet zařízení mnohem rychleji - několikrát je zrychluje ve srovnání s nejjednoduššími USB nabíječkami a zároveň nemá vliv na rychlejší spotřebu baterie.

Barevný displej

Unikátní design našeho FM vysílače zdůrazňuje především barevný LED displej, který zobrazuje nejdůležitější informace. Extrémně velká a čitelná obrazovka usnadní provoz vysílače a díky své všestrannosti dokonale zapadne do interiéru každého automobilu.

Intuitivní a pohodlné ovládání

Možnost nastavení krku vám umožní nastavit jej do správného úhlu, takže manipulace není velkým problémem. Jasné rozložení tlačítek a ovládacího knoflíku nahromaděné na malém prostoru zajišťují intuitivní a rychlé ovládání všech funkcí vysílače.

Bezpečnost použití

Vysílač je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Má značku „CE“ a splňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Vlastnosti:

- Bluetooth: verze 5.0
- Frekvenční rozsah: 87,5 - 108,00 MHz
- Frekvenční stabilita: +/- 10 ppml
- Napájení: 12-24V
- USB výstupy: 1x QC3.0 + 1x5V / 1A (celkem 23W)
- Slot pro kartu MicroSD: ANO (max.32 GB)
- Formáty souborů: MP3 / WMA / WAV / FLAC
- LED displej: 1,8 "
- Rozměry: 84,8 x 40,9 x 112 mm
- Hmotnost: 61 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.