Transmitter do auta BLOW 74-161

Transmitter do auta BLOW 74-161

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3066173 | CZ distribuce
Vysoce kvalitní hlasitý telefon s FM vysílačem ve verzi „mini“ na kabelu USB. Produkt zvyšuje funkčnost i toho nejjednoduššího rádia ve voze, čímž zvyšuje komfort cestování. S tímto zařízením můžete také přehrávat hudbu prostřednictvím telefonu, paměťových karet microSD nebo jiného zařízení s funkcí Bluetooth. - Bezdrátový přenos telefonních…
Cena s DPH560,– 
Cena s DPH pro registrované525,– Kč
Cena bez DPH463,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vysoce kvalitní hlasitý telefon s FM vysílačem ve verzi „mini“ na kabelu USB. Produkt zvyšuje funkčnost i toho nejjednoduššího rádia ve voze, čímž zvyšuje komfort cestování. S tímto zařízením můžete také přehrávat hudbu prostřednictvím telefonu, paměťových karet microSD nebo jiného zařízení s funkcí Bluetooth.

- Bezdrátový přenos telefonních hovorů a přehrávání zvuku do autorádia FM přes Bluetooth
- Režim handsfree, který se při příjmu hovorů automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby
- Pokročilá technologie redukce šumu
- Dlouhý připojovací kabel
- Moderní design
- Podpora pro čtení karet microSD
- Snadná instalace
- Nejnovější technologie Bluetooth 5.1

Jak to funguje?

Vysílač by měl být připojen ve vozidle ke konektoru USB s konstantním napětím 5 V a poté nastavit stejnou frekvenci FM na zařízení i autorádiu. To umožní přenos zvuku z externích zařízení (např. Telefonu) do autorádia.

Více zdrojů přehrávání hudby

Vysílač umožňuje posílat hudbu do našeho rádia prostřednictvím mnoha zařízení. Integrovaný slot umožňuje připojit kartu microSD (až 32 GB) s naší oblíbenou hudbou. Největší škálu možností však dává funkce Bluetooh, díky které je možné s touto funkcí přenášet zvuk z našeho telefonu nebo jiných zařízení.

Systém Loudspeeker

Vysoce kvalitní mikrofon zabudovaný do zařízení vám umožní bezpečně provádět hovory za jízdy. Telefon se k vysílači připojuje pomocí funkce Bluetooth - ve vysílači je to verze 5.1, která výrazně zlepšuje a stabilizuje přenos dat a je ještě lépe přizpůsobena mobilním zařízením a bezdrátovému elektronickému příslušenství. Příchozí hovor lze zvednout pomocí vyhrazeného tlačítka, které vám také umožní ukončit a odmítnout hovor nebo vytočit poslední číslo. Režim handsfree se při příjmu hovorů automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby.

Intuitivní a pohodlné ovládání

Zařízení je namontováno na palubní desce na vhodném místě pro nás - dlouhý kabel vám umožní snadné připojení zařízení k USB vstupu. Jednoduché rozložení tlačítek zajišťuje intuitivní a rychlé ovládání všech funkcí vysílače.

Bezpečnost použití

Vysílač je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajistí odolnost a dlouhou životnost. Má značku „CE“ a splňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Vlastnosti:

- Bluetooth: verze 5.1
- Frekvenční rozsah: 87,5 - 108,00 MHz
- Frekvenční stabilita: +/- 10 ppml
- Napájení: DC 5V
- Slot pro kartu MicroSD: ANO (max.32 GB)
- Formáty souborů: MP3 / WMA / WAV / FLAC
- Rozměry: 61,5 x 28,1 x 15,3 mm
- Délka kabelu: 60 cm
- Hmotnost: 23 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.