UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack

UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack

Záruka: 24 měsíců | PN: UACC-OM-MM-10G-D-2 | Kód: 3450975 | CZ distribuce
UACC-OM-MM-10G-D-2 je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.
Cena s DPH1 460,– 
Cena bez DPH1 207,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

UACC-OM-MM-10G-D-2 je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.