Úklidová sada TEESA CLEAN R19

Úklidová sada TEESA CLEAN R19

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3243924 | CZ distribuce
Dvoukomorový mop Teesa New Clean R19 Pohodlné, praktické a extrémně účinné! Přesně takový je mop s dvoukomorovým kbelíkem Teesa New Clean 19. Plochý design a otočná hlava usnadňují čištění podlahy i na těžko přístupných místech, například pod pohovkou nebo postelí. Speciální konstrukce lopaty navíc znamená, že mop nevyžaduje použití velkého…
Cena s DPH1 075,– 
Cena bez DPH888,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dvoukomorový mop Teesa New Clean R19
Pohodlné, praktické a extrémně účinné! Přesně takový je mop s dvoukomorovým kbelíkem Teesa New Clean 19. Plochý design a otočná hlava usnadňují čištění podlahy i na těžko přístupných místech, například pod pohovkou nebo postelí. Speciální konstrukce lopaty navíc znamená, že mop nevyžaduje použití velkého množství vody, takže si můžete být jisti, že s New Clean 19 ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Důkladné čištění
První přihrádka - WASH - umožňuje nejen opláchnutí mopu. Speciálně navržený otvor shromažďuje nečistoty usazené na mikrovlákně, takže je během praní dále nerozháříte.

Účinné odšťavňování
Teesa New Clean R19 je mop se ždímačkou. Co to znamená? O zbavení přebytečné vody z mopu se postará otevření druhé komory - SUCHÉ. Vše jedním pohybem ruky.

Pro jakoukoli podlahu
Sada obsahuje dva kryty mopů z měkkého mikrovlákna, které budou dobře fungovat při čištění všech typů podlah. Důležité je, že překryvy jsou připevněny suchým zipem, takže jejich výměna je velmi jednoduchá a rychlá.

Tenký design
Společnost Teesa se zaměřuje na praktická řešení, a proto byla dvoukomorová mopová lopata New Clean R19 navržena tak, aby - i přes kapacitu 7,5 l - nezabrala při skladování mnoho místa. Rukojeť mopu je navíc sklopná, což umožňuje její uložení do kbelíku.

Technické parametry:

- 2 komory na kbelík: máchání a sušení
- Vlákna mopu: mikrovlákno
- Sklopné víko
- Přenosná rukojeť
- Vypouštěcí ventil
- Délka rukojeti : 128 cm
- Kapacita lopaty: 7,5 l
- Rozměry lopaty: 28,5 x 21,8 x 40,8 cm
- Rozměry vytírací podložky: 12 x 33 cm
- 2 mopovací podložky zahrnuta
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.