UPS REBEL RB-4022 Nanopower 1000VA

UPS REBEL RB-4022 Nanopower 1000VA

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3737361 | CZ distribuce
Nouzový zdroj UPS REBEL Nanopower 1000 Ztratili jste někdy důležité dokumenty, na kterých jste pracovali kvůli náhlému výpadku proudu? Nenechte svou práci přijít nazmar a určitě si vybavte svou kancelář nepřerušitelným zdrojem napájení (UPS) pro váš počítač. Díky němu budete mít čas uložit všechny potřebné soubory a bezpečně vypnout počítač. Jak…
Cena s DPH1 645,– 
Cena bez DPH1 360,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Nouzový zdroj UPS REBEL Nanopower 1000
Ztratili jste někdy důležité dokumenty, na kterých jste pracovali kvůli náhlému výpadku proudu? Nenechte svou práci přijít nazmar a určitě si vybavte svou kancelář nepřerušitelným zdrojem napájení (UPS) pro váš počítač. Díky němu budete mít čas uložit všechny potřebné soubory a bezpečně vypnout počítač.

Jak UPS funguje?
Zatímco je v zásuvce proud, UPS ukládá energii do baterie, aby v případě výpadku proudu převzala roli síťové zásuvky. Rebel UPS vyrábí tzv modifikovaná sinusovka.

Rychlé a spolehlivé
Použité technologie znamenají, že se UPS Rebel přepne do režimu bateriového napájení velmi rychle – trvá to od 2 do 6 milisekund.

Bezpečnostní
UPS Rebel je vybavena řadou bezpečnostních prvků, které chrání zařízení k němu připojená! Rebel Nanopower 1000 má ochranu proti: vybití, přebití a přetížení.

Napájecí zdroj UPS s baterií
Výhodou UPS zařízení oproti běžnému nepřerušitelnému napájení je vestavěná baterie, takže se nemusíte bát koupě špatného příslušenství. Důležité je, že značka Rebel nabízí modely s různým výkonem – v závislosti na zařízení, které chcete připojit, vyberte UPS, která bude splňovat vaše požadavky.

Intuitivní ovládání
Záložní zdroje Rebel se vyznačují intuitivním ovládáním. Stačí zapojit zařízení do elektrické zásuvky a připojit zařízení jako je počítač, notebook, router nebo pokladna a v případě výpadku elektrické sítě bude jejich provoz pokračovat. O provozním stavu UPS vás navíc budou informovat příslušné zvukové signály a světelné indikátory.

Technické parametry:

- Výkon: 1000 VA / 600 W
- Doba sepnutí: 2-6 ms (typické) ; 10 ms (maximum)
- Ochrana: proti vybití, přebití a přetížení
- Vstupní napětí: 230 VAC
- Rozsah vstupního napětí: 140-300 VAC
- Hladina hluku: < 40 dB
- Regulace napětí (bateriový provoz): +/-10%
- Frekvence: 50 Hz nebo 60 Hz
- Regulace frekvence (bateriový provoz): +/-1 Hz
- Tvar výstupního napětí: modifikovaná sinusovka
- Typ baterie: 12 V / 9 Ah (jedna)
- Doba nabíjení: 6-8 hodin na 90 % při úplném vybití
- Rozměry: 297 x 101 x 142 mm
- Hmotnost: 4,9 kg
- Provozní teplota: 0 °C - 40 °C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.