USB-C hub LENTION 5v1

USB-C hub LENTION 5v1

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818853 | CZ distribuce
Rozšiřte své schopnosti a zvyšte efektivitu své práce! Lention CE31 Hub až pět portů USB-C, které vám umožní připojit více zařízení současně. S rychlostí přenosu dat až 5Gbps je přenos souborů bleskový a maximální nabíjecí výkon 15W zajistí rychlé a spolehlivé nabíjení. Neuvěřitelné přenosové rychlosti Nyní můžete přenášet i velké soubory…
Cena s DPH743,– 
Cena bez DPH614,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Rozšiřte své schopnosti a zvyšte efektivitu své práce! Lention CE31 Hub až pět portů USB-C, které vám umožní připojit více zařízení současně. S rychlostí přenosu dat až 5Gbps je přenos souborů bleskový a maximální nabíjecí výkon 15W zajistí rychlé a spolehlivé nabíjení.

Neuvěřitelné přenosové rychlosti
Nyní můžete přenášet i velké soubory mrknutím oka a bez jakýchkoli prodlev. Až čtyři z pěti dostupných portů USB-C vám umožní přenášet data neuvěřitelnou rychlostí až 5 Gbps! To znamená, že přenos souborů, kopírování médií nebo vytváření záloh se stává extrémně rychlým a efektivním.

Vždy nabitá zařízení
Rozbočovač Lention USB-C 5 v 1 není jen nástrojem pro přenos dat, ale také spolehlivým zdrojem energie! Jeden z portů USB-C umožňuje nabíjet vaše zařízení výkonem 15 wattů. Vaše zařízení tak můžete nabíjet během okamžiku, ať už se jedná o smartphone nebo tablet.

Bezpečnost a výkon na prvním místě
S Lention si můžete být jisti, že vaše zařízení je v dobrých rukou a běží na nejvyšší úrovni výkonu. Hub je vybaven pokročilým ovladačem, který zajišťuje nejen vysokou účinnost, ale také bezpečnost a pohodlí. Stará se o nepřetržitý provoz všech připojených zařízení a zaručuje hladký chod každého z nich. A co víc, udržuje správnou provozní teplotu, čímž eliminuje riziko přehřátí.

Technické parametry:

Barva: Šedá
Porty: 5x USB-C
Maximální rychlost přenosu dat: 5 Gbps
Maximální nabíjecí výkon: 15 W
Rozměry: 8,8 x 2,7 x 1 cm
Délka kabelu: 60 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.