USB hub ORICO MH4PU-SV-BP

USB hub ORICO MH4PU-SV-BP

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709771 | CZ distribuce
Usnadněte si a zefektivněte svou práci. Jednoduchý, ale intuitivní design umožňuje namontovat HUB na monitor, stůl nebo jakékoliv jiné místo, což nám bude vyhovovat a zlepší každodenní práci. Toto řešení je ideální, když nemáte na stole příliš mnoho místa, ale přesto chcete připojit pár pendrivem nebo příslušenství. Rozhraní USB 3.0 je zodpovědné…
Cena s DPH826,– 
Cena bez DPH683,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Usnadněte si a zefektivněte svou práci. Jednoduchý, ale intuitivní design umožňuje namontovat HUB na monitor, stůl nebo jakékoliv jiné místo, což nám bude vyhovovat a zlepší každodenní práci. Toto řešení je ideální, když nemáte na stole příliš mnoho místa, ale přesto chcete připojit pár pendrivem nebo příslušenství. Rozhraní USB 3.0 je zodpovědné za rychlý přenos dat s rychlostí až 5 Gb/s. Materiály, ze kterých byl adaptér vyroben, chrání před poškozením a přehřátím.

Pracujte efektivně a reagujte na příkazy rychlostí blesku. Rozhraní 3.0 je až desetkrát rychlejší než předchozí verze 2.0 a přenáší data rychlostí až 5 Gb/s. Neomezujte své možnosti a vsaďte na rychlost.

Porty USB vám umožňují podporovat téměř jakýkoli systém nebo zařízení. Stačí zapojit správný kabel nebo vložit správné zařízení a můžete začít pracovat. Nabíjení telefonů? Ripování videí z flash disku? Údaje o zaměstnancích? Nebo možná soubory přenesené ze starého telefonu? To vše zvládnete s jedním zařízením.

Technické parametry:

- Rozhraní: 4x USB 3.0
- Podporované systémy: Windows / Mac / Linux
- Rozměry: 89 x 46 x 23 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.