USB hub RAYCUE HXD-RC2701 7v1

USB hub RAYCUE HXD-RC2701 7v1

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818888 | CZ distribuce
RayCue Hub 7 v 1 je nepostradatelným nástrojem pro každého, kdo hledá pohodlí, všestrannost a spolehlivost při své každodenní práci. Nabízí až 7 různých portů včetně USB-C, USB-A, HDMI nebo slotů pro paměťové karty. Díky kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 71 g si jej můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít. Objevte nový rozměr zábavy…
Cena s DPH576,– 
Cena bez DPH476,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


RayCue Hub 7 v 1 je nepostradatelným nástrojem pro každého, kdo hledá pohodlí, všestrannost a spolehlivost při své každodenní práci. Nabízí až 7 různých portů včetně USB-C, USB-A, HDMI nebo slotů pro paměťové karty. Díky kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 71 g si jej můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít.

Objevte nový rozměr zábavy
Sledujte filmy, prezentace nebo pracujte na projektech grafického designu v nejvyšší kvalitě bez jakýchkoliv prodlev. Připojením zařízení dle vašeho výběru k portu HDMI si můžete vychutnat bezkonkurenční kvalitu obrazu v rozlišení až 4K@30Hz.

Efektivní přenos dat
Ať už přenášíte velké soubory nebo používáte více zařízení současně, tři porty USB-A 3.0 poskytují rychlý a spolehlivý přenos dat rychlostí 5 Gb/s. K dispozici jsou také sloty pro paměťové karty SD a TF, které vám pomohou spravovat fotografie, videa a další mediální soubory.

Super rychlé nabíjení
Nečekejte dlouhé hodiny s nabíjením svých zařízení! Port USB-C s podporou PD 3.0 a výkonem až 100 wattů umožňuje bleskurychlé nabíjení, takže budete vždy připraveni vyrazit.

Technické parametry:

Barva: Šedá
Porty: 3x USB-A / slot pro SD kartu / slot pro TF kartu / HDMI / USB-C
Vstup: USB-C
HDMI port: 4K @ 30 Hz
Port USB-A 3.2: Rychlost přenosu dat: 5 Gbps
USB-C port: Maximální nabíjecí výkon: PD 100W
Materiál: ABS + hliníková slitina
Rozměry: 120 x 44 x 14 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.