USB hub RAYCUE HYD-RC2901 9v1

USB hub RAYCUE HYD-RC2901 9v1

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818889 | CZ distribuce
RayCue rozbočovač 9-v-1 rozšíří možnosti vašeho zařízení! Disponuje až 9 porty, včetně USB-C, USB-A, HDMI, VGA, audio nebo paměťových karet, takže je ideálním nástrojem pro každého, kdo při práci vyžaduje flexibilní řešení. Jeho malá a lehká konstrukce znamená, že vás může doprovázet téměř kdekoli a je připraven se kdykoli připojit. Zobrazení…
Cena s DPH1 236,– 
Cena bez DPH1 021,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


RayCue rozbočovač 9-v-1 rozšíří možnosti vašeho zařízení! Disponuje až 9 porty, včetně USB-C, USB-A, HDMI, VGA, audio nebo paměťových karet, takže je ideálním nástrojem pro každého, kdo při práci vyžaduje flexibilní řešení. Jeho malá a lehká konstrukce znamená, že vás může doprovázet téměř kdekoli a je připraven se kdykoli připojit.

Zobrazení obrázků na 3 monitorech
Objevte novou dimenzi práce a zábavy s trojitým video výstupem! Dva porty HDMI nabízejí rozlišení 4K@30Hz a port VGA umožňuje připojení monitoru s rozlišením 1080p@30Hz. To znamená, že si můžete vychutnat neuvěřitelně čistý a detailní obraz na až třech různých monitorech současně, což vám poskytuje neomezené možnosti konfigurace.

Přeneste soubory během okamžiku
Nenechte nic stát v cestě vaší produktivitě! S porty USB-A 3.0 a USB-A 2.0 s rychlostmi přenosu dat až 5 Gbps, respektive 480 Mbps, můžete pohodlně přenášet soubory, videa a fotografie bez jakýchkoli prodlev. A co víc, hub má také sloty pro SD a Micro SD karty, takže můžete snadno číst a zapisovat data z paměťových karet.

Okamžité nabíjení
Ať už potřebujete nabít svůj notebook, tablet nebo smartphone, rozbočovač RayCue vždy splní vaše potřeby. S portem USB-C s maximálním nabíjecím výkonem PD 100 wattů si můžete být jisti, že vaše zařízení budou vždy připravena vyrazit expresní rychlostí.

Špičková kvalita zvuku na dosah ruky
Přehrávejte své oblíbené skladby, sledujte filmy nebo pořádejte videokonference při zachování vynikající kvality zvuku. Hub je vybaven 3,5mm audio portem, který umožňuje připojení sluchátek, reproduktorů nebo mikrofonu.

Technické parametry:

Barva: Šedá
Porty: 2x HDMI / VGA / 2x USB-A / USB-C / slot pro SD kartu / slot pro microSD kartu / 3,5 mm audio
HDMI port: 4K @ 30 Hz
VGA port: 1080p@30Hz
Port USB-A 3.2: Maximální rychlost přenosu dat: 5 Gbps
Port USB-A 2.0: Maximální rychlost přenosu dat: 480 Mbps
USB-C port: Maximální nabíjecí výkon: PD 100 W
Materiál: Slitina hliníku
Hmotnost: 88 g
Rozměry: 115 x 46 x 15 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.