USB hub RAYCUE XL-RC3702 7v2

USB hub RAYCUE XL-RC3702 7v2

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818885 | CZ distribuce
Nedovolte, aby nedostatek portů omezoval vaše možnosti! 7v2 RayCue Hub je perfektním řešením pro každého, kdo potřebuje rozšířit možnosti svého notebooku. Nabízí 7 portů, včetně USB-A, HDMI nebo slotů pro paměťové karty, což vám umožní bezproblémově a efektivně používat více zařízení současně. Díky kompaktní velikosti a lehké hliníkové konstrukci…
Cena s DPH857,– 
Cena bez DPH708,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Nedovolte, aby nedostatek portů omezoval vaše možnosti! 7v2 RayCue Hub je perfektním řešením pro každého, kdo potřebuje rozšířit možnosti svého notebooku. Nabízí 7 portů, včetně USB-A, HDMI nebo slotů pro paměťové karty, což vám umožní bezproblémově a efektivně používat více zařízení současně. Díky kompaktní velikosti a lehké hliníkové konstrukci je dokonalým společníkem v kanceláři, na služební cestě nebo doma.

Okamžité přenosy souborů
Porty USB-A 3.2 poskytují maximální rychlost přenosu dat až 5 Gbps, což umožňuje okamžitý přenos souborů a pohodlné připojení externích zařízení. Thunderbolt 3 na druhou stranu není jen dalším konektorem – kromě extrémně rychlého přenosu dat vám také umožňuje napájet váš notebook a připojovat externí zařízení, čímž vám otevírá dveře ke kreativitě a produktivitě.

Nechte se ohromit kvalitou obrazu
Nyní vaše oblíbené filmy, hry a prezentace ožívají a poskytují vám nezapomenutelný vizuální zážitek, jaký jste ještě nezažili. Port HDMI podporuje zobrazení videa 4K@60Hz, což znamená, že každý detail bude jasnější a každý pohyb je plynulý a přirozený.

Technické parametry:

Barva: Šedá
Vstup: USB-C x2
Porty: HDMI / 3x USB-A / Thunderbolt 3 / Slot pro paměťovou kartu SD / Slot pro paměťovou kartu microSD
HDMI port: 4K @ 60 Hz
Port USB-A 3.2: Maximální přenosová rychlost: 5 Gbps
Materiál: Slitina hliníku
Hmotnost: 53 g
Rozměry: 120 x 41,8 x 12,5 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.