USB hub YENKEE YHB 3000 RGB herni hub a stojan

USB hub YENKEE YHB 3000 RGB herni hub a stojan

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3078514 | CZ distribuce
Sviť stojane, sviť! Co by to bylo za herní doupě bez pořádného RGB osvětlení, které prozáří nezapomenutelnou atmosférou každou herní vřavu. Celkově dvanáct různých režimů podsvícení vč. režimu jedné barvy a vypnuto. A to je již řádná nabídka. Ať už jsi fanda kompetitivních her, strategií či dnes oblíbeného kostičkového světa, určitě si vybereš.
Cena s DPH1 330,– 
Cena bez DPH1 099,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 20.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sviť stojane, sviť!

Co by to bylo za herní doupě bez pořádného RGB osvětlení, které prozáří nezapomenutelnou atmosférou každou herní vřavu. Celkově dvanáct různých režimů podsvícení vč. režimu jedné barvy a vypnuto. A to je již řádná nabídka. Ať už jsi fanda kompetitivních her, strategií či dnes oblíbeného kostičkového světa, určitě si vybereš.

Pro sluchátka jako stvořený

Uvnitř mého těla najdeš integrovanou zvukovou kartu, která propůjčí tvým sluchátkům zvuk, o kterém se ti ani nesnilo. Poskytuji jak zvukový výstup, tak i vstup pro mikrofon, takže se ti budu skvěle hodit i při využití teamspeaku. Zvuk si můžeš ještě vylepšit skrze mé tři předdefinované ekvalizéry Hi-Fi, 3D hry a kino, které celý audiozážitek ještě umocní.

Do třetice všeho dobrého

Držím na místě jak věrný pes. Mé protiskluzové gumové nožičky a deska z těžkého železa uvnitř mého těla zabezpečí maximální stabilitu, díky které se tvé sluchátka budou cítit jako v bavlnce. Navíc mám zabudované ve své konstrukci tři další USB porty 2.0, díky nímž zapojíš ještě více periferií ke své mašině.

RGB podsvícení napájené z USB
USB rozbočovač se 3 porty USB 2.0
Integrovaná zvuková karta a ekvalizér

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.