UV sterilizátor zubních kartáčků TRUELIFE TLSBUVS

UV sterilizátor zubních kartáčků TRUELIFE TLSBUVS

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3335466 | CZ distribuce
Udrží váš zubní kartáček v čistotě Asi vás nepřekvapí, že mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Vlhké prostředí koupelen jejich množení ještě napomáhá a při každém vložení kartáčku do úst se vystavujeme riziku infekce. Proto je důležité kartáček pravidelně měnit. Pomoct si ale můžete i účinnou sterilizací. Díky UV-C…
Cena s DPH947,– 
Cena bez DPH783,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 27.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Udrží váš zubní kartáček v čistotě
Asi vás nepřekvapí, že mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Vlhké prostředí koupelen jejich množení ještě napomáhá a při každém vložení kartáčku do úst se vystavujeme riziku infekce. Proto je důležité kartáček pravidelně měnit. Pomoct si ale můžete i účinnou sterilizací. Díky UV-C záření sterilizátor zubních kartáčků TrueLife SonicBrush UV Sterilizer kartáčky účinně dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií. Jeho použití je snadné, je kompatibilní s většinou kartáčků a kartáčových hlavic na trhu, můžete si ho s sebou vzít kamkoliv a nabíjet lze přes USB kabel.

Doplněk péče o váš chrup
UV sterilizátor od TrueLife je malý přístroj, který efektivně ničí bakterie usazující se na hlavicích zubních kartáčků. Díky UV-C záření o vlnové délce 200-275 nm proniká k membránám bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich šíření. Je kompatibilní s většinou hlavic elektrických i manuálních kartáčků na trhu.

Na doma i na cesty
Sterilizátor si díky jeho kompaktním rozměrům můžete vzít kamkoliv s sebou, vejde se totiž i do kabelky. Napájí se pomocí přiloženého USB kabelu, takže ho můžete nabíjet i z powerbanky, třeba když stanujete. Součástí balení je praktický držák na zeď pro domácí použití.

Snadné ovládání
Ovládání sterilizátoru je snadné a zvládne ho naprosto každý. Pomocí tlačítka otevřete víko, vložíte kartáček a víko zase zavřete. Proces sterilizace se spustí automaticky a po uplynutí 3 minut se přístroj sám vypne.

Technické parametry:

- UV sterilizace: Ano
- Životnost UV lampy: ≥5000 hodin
- UV záření: ≥1000 μW/cm²
- Nabíjení: USB kabel
- Časovač: Ano
- Baterie: Li-Ion – cca 40 cyklů sterilizace
- Rozměry : 60 mm × 52 mm × 25 mm
- Hmotnost: 33,5 g

Obsah balení:

- TrueLife SonicBrush UV Sterilizer
- 1× držák
- 1× nabíjecí kabel
- Manuál a bezpečnostní instrukce
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.