Váha kuchyňská TEESA TSA0812

Váha kuchyňská TEESA TSA0812

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3589089 | CZ distribuce
Kuchyňské váhy jsou přístroje, bez kterých si vybavení kuchyně jen těžko dokážeme představit. Jsou užitečné zejména při pečení dortu, ale jejich pomoc je neocenitelná i při přípravě různých pokrmů. Maximální přesnost Máte nový recept na dort a chcete, aby byl dokonalý? Nemusíte se divit, zda existují přesné kuchyňské váhy. Model TSA0812…
Cena s DPH848,– 
Cena bez DPH701,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Kuchyňské váhy jsou přístroje, bez kterých si vybavení kuchyně jen těžko dokážeme představit. Jsou užitečné zejména při pečení dortu, ale jejich pomoc je neocenitelná i při přípravě různých pokrmů.

Maximální přesnost
Máte nový recept na dort a chcete, aby byl dokonalý? Nemusíte se divit, zda existují přesné kuchyňské váhy. Model TSA0812 s maximální zátěží 5 kg vám umožní odměřit správné množství surovin na dort s přesností na 1 g.

Kuchyňská váha s miskou
Potravinová váha Teesa má ještě jednu výhodu. Šikovná miska vám umožní vážit nejen sypké produkty, ale i tekutiny. Stačí změnit nastavení jednotek na mililitry a zalít například vodou a váha vám snadno ukáže přesné měření. Elektronická kuchyňská váha Teesa podporuje jednotky jako: gram, kilogram, mililitr, unce a libra.

Snadno čitelný LCD displej
Výhodou kuchyňské váhy Teesa je také čitelný LCD displej s podsvícením, na kterém můžete pohodlně kontrolovat váhu vašich potravinářských výrobků. Díky malým rozměrům si pro něj zase snadno najde místo i v malé kuchyni.

Technické parametry:

- Maximální hmotnost: 5 kg
- Minimální hmotnost: 10 g
- Přesnost: 1 g
- Jednotky: g, kg, ml, lb:oz, fl oz
- Funkční tlačítka (režim, tárování/výkon)
- LCD displej s podsvícením
- Napájení: 2x AAA baterie
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.