Váha osobní ETA VITAL FIT 6781 90000

Váha osobní ETA VITAL FIT 6781 90000

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3288097 | CZ distribuce
Váha osobní ETA VITAL FIT 6781 90000 Analytická osobní váha ETA Vital Fit nadchne nejen milovníky decentní bílé barvy, ale i příznivce čísel a chytrých technologií. Při vážení vás navíc nečeká žádné zdržování – stačí se jednoduše postavit na skleněnou vážicí plochu a vaše pohotová pomocnice vám to okamžitě…
Cena s DPH1 442,– 
Cena bez DPH1 192,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Váha osobní ETA VITAL FIT 6781 90000
Analytická osobní váha ETA Vital Fit nadchne nejen milovníky decentní bílé barvy, ale i příznivce čísel a chytrých technologií. Při vážení vás navíc nečeká žádné zdržování – stačí se jednoduše postavit na skleněnou vážicí plochu a vaše pohotová pomocnice vám to okamžitě vyčíslí. Výslednou hmotnost zobrazuje s rozlišením na 100 g a její maximální kapacita je 180 kg (396 lb / 28 st). Díky zabudovanému indikátoru snadno rozezná i případné přetížení. Následně se váha automaticky vypne, a vy se tak můžete naplno věnovat naměřeným hodnotám ve vašem mobilu. A že jich rozhodně není málo. Po spárování váhy s mobilním telefonem vás aplikace Vital Body Plus zahrne cennými informacemi, které o vaší aktuální kondici mnohé napoví. Naměřená data vám nejen přehledně zobrazí, ale navíc je analyzuje a shromažďuje. Parametrů, které takto můžete sledovat, je více než 18. Získáte tak neustálý přehled o tom, kde se zrovna na cestě za svými cíli nacházíte, nebo jak se naměřené hodnoty změnily v porovnání s předešlým měřením. Stačí sáhnout do kapsy pro váš mobilní telefon, který se tak stane pomyslným fit deníkem a chytrým trenérem v jednom. Aplikace Vital Body Plus je kompatibilní s operačním systémem Android 4.4 (a novější), iPhone4S a iOS 8.0 (a novější). Aplikace Vital Body Plus je určena pro Android a iOS (lze ji zdarma stáhnout z Apple Store / Google Play). Nabízí více než 15 jazykových mutací a možnost přepnutí jednotek hmotnosti (kg/lb/st). Se smart aplikací se ve světě sociálních sítí neztratíte. Nejen že vaše pokroky monitoruje a vyhodnocuje, a tak vás udržuje neustále v obraze, ale zároveň umožňuje i jejich snadné sdílení. Zavázat se ke svým cílům veřejně a sklízet pochvalné komentáře je totiž tou nejlepší motivací. Pro důkladnou analýzu využívá váha ETA Vital Fit pět parametrů – výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor. Bezdrátová technologie pro přenos naměřených dat (BT 4.2) je navíc energeticky velmi úsporná. Provoz zajišťují 3 AAA baterie, které jsou součástí balení. Na jejich blížící se vybití vás váha jednoduše upozorní. Bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm se pak postará o její zvýšenou odolnost a zajistí snadnou a hygienickou údržbu.

Co všechno aplikace Vital Body Plus pro chytrá zařízení umí?

- Po spárování s vahou zobrazuje, analyzuje, komentuje a ukládá naměřená data – více než 18 různých tělesných charakteristik (např. viscerální tuk, tělesný tuk, podkožní tuk, vodu v těle, svalovinu, hodnocení postavy, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálního kalorického příjmu a další)
- Umožňuje sledovat pokroky jednotlivých změřených hodnot v čase (včetně grafického znázornění)
- Všechna data se automaticky ukládají a zálohují v cloudu s přístupem prostřednictvím vlastního účtu
- Možnost rychlého použití pro návštěvy i bez registrace (tzv. návštěvní mód)
- Uložení nebo sdílení výsledků ve 4 základních režimech/srovnáních
- Možnost synchronizace dat s aplikacemi třetích stran (Google Fit; Apple Health, Fitbit)
- Automatické spárování po přihlášení k účtu na jiném smart zařízení
- Poskytne cenné teoretické informace, včetně sekce otázek a odpovědí přímo v aplikaci
- Paměť až pro 8 osob s automatickým rozpoznáním uživatelů
- Možnost stanovení a sledování cíle (požadované hmotnosti) za libovolné časové období
- Funkce připomenutí vážení (tzv. budík)
- Mód vážení dítěte

Vlastnosti:

- Měření a analýza: hmotnost kostí; hmotnosti; svaloviny; tuku v těle; vody v těle
- Nosnost (kg): 180
- Přesnost vážení (g): 100
- Ukazatel: digitální
- Typ baterie: AAA
- Počet baterií: 3
- Baterie součástí balení: ANO
- SMART: ANO
- Typ osobní váhy: diagnostická
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.