Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia IV sedan - kombi iV 2020 - horní poloha

Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Octavia IV sedan - kombi iV 2020 - horní poloha

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3729245 | CZ distribuce
Gumový autokoberec, který je svým tvarem přesně přizpůsoben do kufru vozu Škoda Octavia IV iV 2020- HORNÍ POLOHA. Gumové vany od výrobce RIGUM jsou přesně přizpůsobeny dle tvaru daného kufru. Okraj vany je vysoký 1,5 cm. V případě vylitého nákladu nebo třeba roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozu. Povrch…
Cena s DPH1 212,– 
Cena bez DPH1 002,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Gumový autokoberec, který je svým tvarem přesně přizpůsoben do kufru vozu Škoda Octavia IV iV 2020- HORNÍ POLOHA.

Gumové vany od výrobce RIGUM jsou přesně přizpůsobeny dle tvaru daného kufru. Okraj vany je vysoký 1,5 cm. V případě vylitého nákladu nebo třeba roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolnému posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Čištění a údržba zavazadlového prostoru je díky tomu velice snadná.

Gumové vany značky RIGUM jsou 100% český výrobek!

Výška hrany
Zvýšená hrana spolehlivě zadrží vodu a nečistoty, takže neuniknou z koberce do zavazadlového prostoru. Díky gumovému koberci můžete v kufru bez obav převážet třeba stavební materiál, nádoby s tekutinami a nebo domácí mazlíčky.

Protiskluzová úprava
Výstupky na spodní straně gumového autokoberce zabraňují jeho posunování po podlaze. Koberce bezpečně sedí jako přibité, takže interiér vypadá stále na jedničku.

Ochrana
Boty od bahna, mokré podrážky, sníh nebo letní prach. S gumovými vanami do auta to vás ani podlahu vozu trápit nemusí. Vše spolehlivě zadrží tyto kvalitně a pečlivě zpracované autokoberce.

Přesný střih
Gumové koberce se přizpůsobují střihem konkrétnímu typu a modelu vozidla. Firma RIGUM má vlastní tým modelářů, který každý nový model pečlivě vyměří, díky čemuž autokoberec padne přesně na místo.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.