Veslařský trenažér REBEL Active RBA-1005 magnetický

Veslařský trenažér REBEL Active RBA-1005 magnetický

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3771961 | CZ distribuce
Pokud jste ve fázi vybavování své tělocvičny cvičebním nářadím, magnetický veslařský trenažér Rebel Active je tím pravým zařízením. Je to vynikající nástroj pro komplexní silový trénink, který vám pomůže posílit svaly zad, ramen a nohou. Bez ohledu na to, zda své dobrodružství s tréninkem teprve začínáte nebo jste na pokročilé úrovni, je domácí…
Momentálně nedostupné

Popis


Pokud jste ve fázi vybavování své tělocvičny cvičebním nářadím, magnetický veslařský trenažér Rebel Active je tím pravým zařízením. Je to vynikající nástroj pro komplexní silový trénink, který vám pomůže posílit svaly zad, ramen a nohou. Bez ohledu na to, zda své dobrodružství s tréninkem teprve začínáte nebo jste na pokročilé úrovni, je domácí veslař RBA-1005 zárukou efektivního a pohodlného tréninku.

Magnetický odporový systém
Odporový systém založený na magnetickém principu zajišťuje plynulý a tichý chod přístroje, což přispívá k pohodlnému používání i doma. Nastavení odporu na 16 úrovních vám zase umožňuje upravit intenzitu tréninku podle vlastních preferencí a dovedností.

Mějte vše pod kontrolou
Tréninkový počítač používaný v zařízení vám poskytne důležité informace o vašem tréninku, jako je délka cvičení, počet spálených kalorií a počet provedených opakování. Díky němu můžete sledovat svůj pokrok a motivovat se k novým výzvám.

Na míru vám
Délka rukojeti 44 cm zajišťuje pohodlí a umožňuje provádět veslovací pohyby přirozeně a efektivně. Maximální hmotnost uživatele 120 kg činí zařízení pevným a stabilním, přizpůsobeným různým velikostem těla.

Na pohodlí záleží
Měkké rukojeti veslaře poskytují pevný úchop a snižují námahu rukou, což je důležité zejména při delších trénincích. Důležité je, že pro ještě větší pohodlí zařízení využívá měkké, ergonomické sedlo, které zajišťuje pohodlí i při nejintenzivnějším cvičení. Držák na láhev navíc umožňuje snadný přístup k vodě nebo izotonickým nápojům během tréninku, což pomáhá udržovat správnou hydrataci těla.

Veslovací trenažér pro domácí cvičení
Díky skládací konstrukci a možnosti uložení vertikálně nebo horizontálně je veslařský trenažér Rebel Active extrémně flexibilní, pokud jde o přizpůsobení se prostoru, který máte doma. Snadno jej schováte i v místnostech s omezeným prostorem. Díky kolečkům je zase pohyb zařízení jednodušší a méně časově náročný.

Lze složit
Skladujte svisle nebo rovina
Přepravní kolečka
Měkká madla
Ergonomické sedátko
Držák láhve
Tréninkový počítač: doba tréninku, spálené kalorie, počet opakování

Technické parametry:

Třída zařízení: H
Systém odporu: magnetický
Nastavení odporu: 16 úrovní
Délka rukojeti: 44 cm
Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Displej: 50 x 47 mm
Hmotnost: 29 kg
Rozměry v rozloženém stavu: 1950 x 475 x 580 mm
Rozměr po složení: 930 x 475 x 1404 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.