ViaGo Bologna Classic, mentolově zelená, 2000W, 45Km/h, 50/100Km dojezd, včetně baterie

ViaGo Bologna Classic, mentolově zelená, 2000W, 45Km/ h, 50/100Km dojezd, včetně baterie

Záruka: 24 měsíců | PN: BUMBLEBEE | Kód: 3731515 | CZ distribuce
Elektrický skútr Bologna s retro designem evokujícím Itálii je ikonou své kategorie. Stará klasika v moderním ekologickém kabátku nabízí dojezd až 50 km a maximální rychlost až 45 km/h. Varianta Deluxe obsahuje oproti variantě Classic kompletní příslušenství za výhodnou cenu: větrný štít, černobílé pneumatiky Kenda, boční chromované lišty…
Cena s DPH57 489,– 
Cena bez DPH47 512,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektrický skútr Bologna s retro designem evokujícím Itálii je ikonou své kategorie. Stará klasika v moderním ekologickém kabátku nabízí dojezd až 50 km a maximální rychlost až 45 km/h.
Varianta Deluxe obsahuje oproti variantě Classic kompletní příslušenství za výhodnou cenu: větrný štít, černobílé pneumatiky Kenda, boční chromované lišty, pláštěnka proti dešti, přední a zadní nosič, modul GPS pro online sledování

Elektrický skútr Bologna 2 000 W evokuje Itálii svým názvem i designem. Stará klasika v moderním ekologickém kabátku nabízí možnost cestování i mladším řidičům při maximální rychlosti 45 km/h s dojezdem 50 km.

Nutnost registrace SPZ, řízení možné od 15 let s ŘP skup. AM nebo od 18 let s ŘP skup. B

Bologna 2 000 W je zkrátka univerzální elektrický skútr. Atmosféru jižní Itálie připomene všem věkovým kategoriím. Verze s výkonem motoru 2 000 W je ideální pro klidnější jízdu, maximální rychlost je totiž 45 km/h a dojezd na jedno nabití baterie je 50 km. Díky přednímu a zadnímu nosiči můžete tento skútr dovybavit velkým zavazadlovým prostorem, což z něj dělá stroj jako zrozený k cestě na výlet nebo nákup.


Design, kvalita a odolnost

Velmi kvalitní provedení dokonale souzní s propracovaným retro designem, který je do detailu vyladěný v italském duchu. Přehledný barevný displej s vynikající viditelností i na přímém slunci ocení jistě každý řidič. Všechny komponenty a materiály, včetně použitých plastů, se vyznačují vysokou odolností.
Elegance nejen na pohled

Elektro skútr Bologna 2 000 W není elegantní pouze svým designem. Díky kvalitnímu odpružení nebudou totiž problém ani kostky nebo nerovnosti na vozovce. ViaGo Bologna vám poskytne pohodlnou a hladkou jízdu. Tomu říkáme skutečná jízdní elegance. Stejně tak se nemusíte zatěžovat taháním prodlužovacích kabelů kvůli nabíjení. Díky vyjímatelné baterii můžete skútr nabíjet doma nebo v kanceláři.

Reálný dojezd závisí mnoha faktorech, jako je styl jízdy, profil terénu nebo hmotnost řidiče (případně i spolujezdce) a může se tak výrazně lišit od udávané hodnoty.

Kategorie: Motorky
Příslušenství v ceně:
Rozměry (délka, šířka, výška): 1890*720*1090mm
Motor: 2000W QS
Rychlost: 45Km/hod
Napětí baterie:60V
Kapacita baterie: 20Ah
? Typ baterie: Lithium-iontová (Li-ion) baterie
? Vyjímatelná baterie: Ano
? Maximální dojezd: 50Km
? Rekuperace: Ano
Nabíječka: 5Ah
Doba nabíjení: 6h
Brzdy: Kotoučové hydraulická
Váha motorky vč. baterie: 115Kg
Nosnost: 150Kg
Legislativa: nutné přihlásit SPZ
Řidičské oprávnění: Od 15 let ŘP AM nebo od 18 let ŘP na auto B
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.