ViaGo Riga červená, 500W (1000W), 25Km/h (40Km/h), dojezd 50Km, včetně baterie 48V/20Ah, bez nutnosti SPZ a ŘP

ViaGo Riga červená, 500W (1000W), 25Km/ h (40Km/ h), dojezd 50Km, včetně baterie 48V/ 20Ah, bez nutnosti SPZ a ŘP

Záruka: 24 měsíců | PN: BIG SKY | Kód: 3731509 | CZ distribuce
Bez nutnosti řidičského průkazu a registrace SPZ. Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu do města, ačkoli dojezd až 50 km umožňuje i delší cesty. Vyznačuje se čistými designovými liniemi, kterým dominuje přední kulaté světlo. Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu do města. Vyznačuje se čistými designovými…
Cena s DPH32 200,– 
Cena bez DPH26 612,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Bez nutnosti řidičského průkazu a registrace SPZ. Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu do města, ačkoli dojezd až 50 km umožňuje i delší cesty. Vyznačuje se čistými designovými liniemi, kterým dominuje přední kulaté světlo.

Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu do města. Vyznačuje se čistými designovými liniemi, kterým dominuje přední kulaté světlo. Je řazen mezi elektro kola, můžete jet tedy i po cyklostezce.

Tento skútr je ideální parťák na dopravu po městě pro mladou i starší generaci. Nikdy vás nezklame. Vstupte do světa elektrických motorek a skútrů právě na kolech ViaGo Riga. Užijete si pohodlnou jízdu osvětlenou nepřehlédnutelným předním světlem.

Na silnici i cyklostezku

Využijte možnost jezdit po veřejných i neveřejných komunikacích. Skútr ViaGo Riga je legislativně označen jako elektro kolo, vypadá však na první pohled jako elektrická motorka. Je ideální pro všechny mladé i starší řidiče, kteří nevlastní řidičský průkaz.

Během jízdy na na neveřejné komunikaci můžete využít výkon 1000 W a dosáhnout rychlosti až 40 km/h. Na veřejné komunikaci je nutné dodržet režim 500W výkonu a s ním spojenou maximální rychlost 25 km/h.
Čisté designové linie

Každého zaujmou čisté designové linie, kterým dominuje přední kulaté světlo a z pohledu řidiče velký barevný displej, který je viditelný za všech okolností. Na první pohled vypadá Riga jako regulérní elektrická motorka a příslušnost k elektro kolům prozrazují jen doplňková šlapátka. Díky velkým 18” kolům působí skútr robustně, čemuž odpovídá nosnost až 150 kg. Jednoduchou manipulaci naopak podpoří nízká váha 75 kg včetně baterie.

Pohodlná jízda i nabíjení

Kvalitní konstrukce s hydraulickými brzdami zajistí vaši bezpečnost. Velká 18” kola a přední a zadní odpružení přispívají ke stabilitě i při průjezdu nerovnostmi. Stejně pohodlně je také nabíjení. Vyjímatelnou baterii snadno nabijete doma nebo v kanceláři.
Reálný dojezd závisí mnoha faktorech, jako je styl jízdy, profil terénu nebo hmotnost řidiče (případně i spolujezdce) a může se tak výrazně lišit od udávané hodnoty.

Kategorie: Motorky
Příslušenství v ceně: a/n
Rozměry (délka, šířka, výška): 1750*650*1090mm
Motor: 500/1000W
Rychlost: 25/40Km/hod
Napětí baterie: 48V
Kapacita baterie: 20Ah
? Typ baterie: Lithium-iontová (Li-ion) baterie
? Vyjímatelná baterie: Ano
? Maximální dojezd: 50Km
? Rekuperace: Ano
Nabíječka: 3Ah
Doba nabíjení: 6h
Brzdy: Kotoučové hydraulická
Váha motorky vč. baterie: 75Kg
Nosnost: 150 kg
Legislativa: bez příhlášení - elektrokolo
Řidičské oprávnění: Bez omezení, jde o elektrokolo
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.