Vivax MS Energy E-scooter Neutron n3 white

Záruka: 24 měsíců | PN: N3 WHITE | Kód: 3651102 | CZ distribuce
E-koloběžka Neutron n3 Elektrická koloběžka MS Energy Neutron n3 zaujme atraktivním designem s protiskluzovým podvozkem a motorem o výkonu 350 W. Baterie s kapacitou 7500 mAh zaručí dojezd 22 - 28 km na jedno nabití. Delší dojezd umožňuje systém dobíjení baterie během jízdy…
Cena s DPH9 595,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH7 930,– Kč
Skladem
Doprava od 250 Kč
 Přepravní službou do 7.6.od 250 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

E-koloběžka Neutron n3

Elektrická koloběžka MS Energy Neutron n3 zaujme atraktivním designem s protiskluzovým podvozkem a motorem o výkonu 350 W. Baterie s kapacitou 7500 mAh zaručí dojezd 22 - 28 km na jedno nabití. Delší dojezd umožňuje systém dobíjení baterie během jízdy - Energy recovery system. Maximální rychlost je stanovena na 25 km/h . Koloběžka má sklopnou konstrukci a je tedy snadno ovladatelná a dobře přenosná. Nízká hmotnost 13,9 kg a praktická sklopná konstrukce umožnuje cestování autobusem, vlakem nebo jednoduché převážení v automobilu. Luxusní LCD displej, který je zabudovaný ve středu řídítek poskytuje informace o rychlosti, kapacitě baterie, jízdním režimu a další informace. Veškerá jízdní data a informace můžete sledovat i v aplikaci MS Energy v mobilním telefonu. 10" nafukovací pneumatiky výborně absorbují nerovnosti povrchu a jízda je tak velmi komfortní. Komfortu jízdy přispívá i odpružené zadní kolo a široká řídítka. Díky své pevné a vysoce odolné hliníkové konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu, za slabého deště nebo v prašném prostředí a jízda se tak stává velmi bezpečnou. Koloběžka je velmi vyvážená a zaručuje, že neztratíte rovnováhu ani při velmi nízké rychlosti. Podvozek nabízí dostatečně velký prostor a jeho povrch je vybaven protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje klouzání nohou.
Přední a zadní osvětlení spolu s ambientním podsvícením podvozku (možnost výběru vlastní barvy) zaručí maximální bezpečnost i za tmy.
Nechybí kvalitní zadní koutoučová brzda a přední elektronická pro bezpečné zastavení během několika metrů.

Elektrická koloběžka MS Energy Neutron n3 svým provedením a konstrukcí nadchne každého, kdo hledá dopravní prostředek nebo si chce užít dostatek skvělé zábavy.

Technické parametry:
Výkon : 350 W
Baterie: 7500 mAh
Doba nabíjení : 4-5 hodin
Dojezdová vzdálenost : až 28 km
Aplikace: MS Energy (IOS, Android)
Tempomat : Ano
Programovatelná tlačítka : Ano
LCD displej: Ano , ukazatel nabití, rychlosti a režimu
Velikost kol : 10 " nafukovací
Nosnost : max. 100 kg
Hmotnost :13,9 kg
Maximální rychlost : 25 km/h (programovatelné)
Počet jízdních režimů : 3
Brzda : Zadní mechanická koutoučová + přední elektronická
Zvonek: Ano
Skládací konstrukce : Ano
Opěrný stojánek : Ano
Světla : Zadní i přední LED + ambientní osvětlení podvozku (možnost volby barvy)
Rozměry výrobku : 1000 x 197 x 552 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.