Vivo sluchatka TWS 2e Moonlight White
Vivo sluchatka TWS 2e Moonlight WhiteVivo sluchatka TWS 2e Moonlight White

Vivo sluchatka TWS 2e Moonlight White

Záruka: 24 měsíců | PN: 6020135 | Kód: 3329916 | CZ distribuce
Sluchátka vivo TWS 2e – Den plný hudby 12,2mm extra velký měnič, 30 hodinová ultra dlouhá výdrž baterie, extrémně nízká hmotnost, připojení ke 2 zařízením zároveň. V kompaktním těle sluchátka se nachází velký kmitací měnič doplněný membránou z kompozitu s uhlíkovým vláknem a novým magnetickým okruhem. Od mohutných basů přes šťavnaté středy po…
Cena s DPH1 509,– 
Cena bez DPH1 247,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 26.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Sluchátka vivo TWS 2e – Den plný hudby
12,2mm extra velký měnič, 30 hodinová ultra dlouhá výdrž baterie, extrémně nízká hmotnost, připojení ke 2 zařízením zároveň. V kompaktním těle sluchátka se nachází velký kmitací měnič doplněný membránou z kompozitu s uhlíkovým vláknem a novým magnetickým okruhem. Od mohutných basů přes šťavnaté středy po křišťálově čisté výšky je poslech prostě dokonalý.

Jen 4,7 gramu – Příjemně sedí, takže je skoro necítíš
Tahle sluchátka do uší jsou pečlivě navržená a vyrobená tak, aby ti přirozeně seděla v uších. A jelikož každé váží jen asi 4,7 gramu, ani si nevzpomeneš, že je máš.

30 hodinová ultra dlouhá výdrž baterie – Svojí oblíbenou hudbu můžeš poslouchat bez ustání
Výkonný čip a baterie s velkou kapacitou jsou zabudovány v kompaktním těle. Ve spojení s výjimečnou energetickou úsporností ti tak tato sluchátka do uší poskytují veškerou volnost, jakou chceš.

Vícebodové připojení – Tahle sluchátka mohou být na dvou místech současně
Kouzlo těchto sluchátek spočívá také v mnohostranném využití. Můžeš je připojit současně ke dvěma zařízením a mezi nimi automaticky přepínat. Když ti někdo volá na telefon, zatímco máš puštěné video na počítači, budou sluchátka TWS 2e automaticky přenášet tvůj hovor a po jeho skončení se opět připojí k počítači. Všechno funguje úplně hladce.

Nízká latence pro hraní her – Drobnost, která tě posune o level výš
Díky nové konstrukci antény a tomu, že je celý systém plně optimalizovaný pro přenos zvuku z telefonu do sluchátek, je prodleva zvuku velice nízká, jen 117 ms (s telefony vivo). Obraz i zvuk jsou perfektně synchronní, takže tě při hře nic nerozhodí.

*IP54
*Bluetooth 5.2
*Celková hmotnost (g): 42
*Dotykové ovládání
*Přijímání hovorů
*AAC/SBC
*Duální mikrofon
*Dual-CHannel Transmission 2.0
*Nabíjecí port: USB-C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.