Volant herní PXN V900

Volant herní PXN V900

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818887 | CZ distribuce
Jste fanouškem závodních her a chcete se cítit jako na skutečné trati? Volant PXN-V900 nabízí vysokou realističnost, přizpůsobitelné parametry a širokou kompatibilitu. Součástí sady jsou také pedály, takže se můžete vžít do kůže závodního jezdce. Volant nabízí 8 programovatelných tlačítek a port Mini Jack 3,5 mm. Skutečný realismus Posuňte…
Cena s DPH3 455,– 
Cena bez DPH2 855,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 19.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Jste fanouškem závodních her a chcete se cítit jako na skutečné trati? Volant PXN-V900 nabízí vysokou realističnost, přizpůsobitelné parametry a širokou kompatibilitu. Součástí sady jsou také pedály, takže se můžete vžít do kůže závodního jezdce. Volant nabízí 8 programovatelných tlačítek a port Mini Jack 3,5 mm.

Skutečný realismus
Posuňte závodní hry na vyšší úroveň pohlcení! Volant PXN-V900 se vyznačuje vysokou přesností a přepínatelnými režimy. Má 2 úrovně rozsahu otáčení, 270° nebo 900°, takže si jej můžete přizpůsobit pro konkrétní hry. Navíc se vestavěný duální vibrační motor automaticky přizpůsobuje specifické produkci a událostem na obrazovce, takže se můžete do hry ponořit ještě hlouběji.

Široká kompatibilita
Hlavní výhodou modelu PXN-V900 je jeho široká kompatibilita. Funguje s osobními počítači i konzolemi PS3, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Můžete si tak vychutnat realistické hraní na více platformách a nemusíte se obávat, že budete muset vyměnit hardware, když si pořídíte nový počítač nebo konzoli.

Pedály jsou součástí balení
V sadě dostanete také pedály. Pedály využívají technologii, která napomáhá realismu a zachycuje pocit skutečného auta. Díky tomu se můžete cítit jako v závodním autě, aniž byste museli opustit svůj dům!

Vysoká stabilita
Volant se instaluje přišroubováním upevňovacích prvků ke stolu. Navíc je vybaven pěti pevně připevněnými přísavkami, které však lze v případě potřeby snadno odpojit. To vše zajišťuje mimořádnou stabilitu volantu, která se promítá do přesnosti a pohodlí při používání.

Technické parametry:

Připojení: Kabel
Vibrace: ANO
Počet úrovní citlivosti: 3
Rozsah otáčení volantu: 270-900°
Počet programovatelných tlačítek: 8
Vstup Mini Jack 3,5 mm: ANO
Provozní proud: 80 mA
Kompatibilita: Windows 7/8/10 / PC x-vstup i d-vstup / PS3 / PS4 / XBOX ONE / Nintendo Switch
Rozměry volantu: 280 x 340 x 285 mm
Hmotnost: 3280 g

Obsah balení:

Volant
Panel s pedály
Montážní sada
Návod k obsluze

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.