Vosková LED svíčka VIPOW LED0200-1

Vosková LED svíčka VIPOW LED0200-1

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3056760 | CZ distribuce
Vosková svíčka LED v barvě slonoviny je praktická dekorace, která se perfektně hodí do každé místnosti a vytváří efektní dekoraci, která dodává vřelou a příjemnou atmosféru. Svíčku můžete umístit téměř kamkoli, bez rizika požáru, popálenin a nečistot z kapajícího vosku. Bude se skvěle hodit na dekorace stolů a oken i na večerní chvíle odpočinku…
Cena s DPH546,– 
Cena bez DPH451,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vosková svíčka LED v barvě slonoviny je praktická dekorace, která se perfektně hodí do každé místnosti a vytváří efektní dekoraci, která dodává vřelou a příjemnou atmosféru. Svíčku můžete umístit téměř kamkoli, bez rizika požáru, popálenin a nečistot z kapajícího vosku. Bude se skvěle hodit na dekorace stolů a oken i na večerní chvíle odpočinku v soukromí vašeho domova. A co víc, můžete usnout klidně a beze strachu ve světle plamene. Funkce časovače znamená, že po 4 hodinách samotná svíčka zhasne na dalších 20 hodin. Poté se po této době znovu zapne na 4 hodiny.

Moderní LED svíčka vypadá téměř stejně jako skutečná svíčka. LED se ztlumí jemně azapálí, napodobující záblesk skutečného plamene . Přirozenost svíčky zdůrazňuje také voskový povlak s charakteristickými vypálenými okraji.

Výhodou LED svíčky je také její dlouhá životnost . Můžete si být jisti, že svíčka nevyhoří a odhadovaná pracovní doba jednoho bateriového cyklu je až 1000 hodin .

Součástí nabídky je také dálkové ovládání, které umožňuje vzdálené zapnutí a vypnutí svíčky.

Barva: Slonovina
Rozměry: 76 x 180 mm
Max. Výkon: 0,06 W
Průměrný výkon: 0,033 W
Světelný tok: 4 lm
Doba hoření : až 1000 h
Funkce časovače
Dálkové ovládání (volitelně)
Napájení: 2x C baterie
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.