Vozík nákupní ROLSER I-Max Termo Zen Convert RG Wine

Vozík nákupní ROLSER I-Max Termo Zen Convert RG Wine

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3134886 | CZ distribuce
Taška na kolečkách I-Max Termo Zen na extra lehkém podvozku Convert RG je na zadní straně opatřena velkou vnější kapsou s termoizolační vrstvou, která zajistí, aby si potraviny zachovaly požadovanou teplotu po delší dobu. Její přednost oceníte nejen na nákupu, ale třeba i v parném létě u vody, kdy udrží chlazené nápoje, ovoce i zeleninu déle…
Cena s DPH2 433,– 
Cena bez DPH2 011,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 11.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Taška na kolečkách I-Max Termo Zen na extra lehkém podvozku Convert RG je na zadní straně opatřena velkou vnější kapsou s termoizolační vrstvou, která zajistí, aby si potraviny zachovaly požadovanou teplotu po delší dobu. Její přednost oceníte nejen na nákupu, ale třeba i v parném létě u vody, kdy udrží chlazené nápoje, ovoce i zeleninu déle svěží. Tento model je k dispozici v atraktivních sytých barvách, které skvěle doplní váš každodenní outfit. Taška na kolečkách I-Max Termo Zen na extra lehkém podvozku Convert RG je na zadní straně opatřena velkou vnější kapsou s termoizolační vrstvou, která zajistí, aby si potraviny zachovaly požadovanou teplotu po delší dobu. Její přednost oceníte nejen na nákupu, ale třeba i v parném létě u vody, kdy udrží chlazené nápoje, ovoce i zeleninu déle svěží. Tento model je k dispozici v atraktivních sytých barvách, které skvěle doplní váš každodenní outfit.

Zadní strana tašky je vybavena velkou vnější kapsou na zip, opatřenou termoizolační vrstvou, která zajišťuje, aby si potraviny déle udržely požadovanou teplotu. Lze ji využít pro uchování studených i teplých potravin. Chlazené nápoje a potraviny zůstanou déle studené a osvěžující, teplá jídla zase tak rychle nevychladnou. Tašku oceníte zejména při nákupu, ale výborně poslouží třeba i v horkých letních dnech u vody nebo třeba na rodinném pikniku. Celkový úložný prostor tašky I-Max Termo Zen nabízí objem 43 L + 4 L (termo kapsa) a maximální nosnost až 50 Kg, avšak doporučené zatížení je 25 kg. Vnitřek je vybaven dvěma malými kapsami na drobnosti, z nichž jedna je na zip a druhá otevřená. Zavírání tašky je řešeno stahovací šňůrkou s pojistkou a volnou klopou. Taška je na vozík navlečena přes velké textilní poutko a v horní části připevněna suchým zipem, lze ji tedy snadno odepnout a vyčistit. Taška je vyrobena z vysoce pevného nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu se strukturou. K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost.

Vlastnosti:

- Objem tašky: 43 L
- Doporučené zatížení: 25 kg
- Maximální nosnost: 50 kg
- Rozměr rozloženého vozíku: 41 cm (šířka) x 32,5 cm (hloubka) x 104 cm (výška) cm
- Rozměr složeného vozíku: 41 cm (šířka) x 17 cm (hloubka) x 104 cm (výška)
- Rozměr tašky: 36 cm (šířka) x 19 cm (hloubka) x 63 cm (výška) cm
- Hmotnost podvozku: 1.12 kg
- Hmotnost podvozku s taškou: 2.2 kg
- Počet vnitřních kapes: 2 x
- Počet vnějších kapes: 1 x zadní se zipem
- Skládací rukojeť: Ne
- Úchytka na nákupní vozík: Ne
- Termo přihrádka: Ano
- Barva: Vínová
- Konstrukce podvozku: Convert RG
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.