Vozík nákupní ROLSER Jean Tweed Convert RG Purple

Vozík nákupní ROLSER Jean Tweed Convert RG Purple

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3142328 | CZ distribuce
Lehoučký hliníkový podvozek Convert RG, kterým je taška na kolečkách vybavena, ovládnete snadno jednou rukou a ve městě s ním hravě prokličkujete. Ať se vám do cesty postaví jakákoli překážka, snadno ji překonáte. Objem 43 litrů a nosnost až 50 kg umožňují tašce pojmout i velký nákup. Atraktivní hranatý tvar v kombinaci s režným designem Jean…
Cena s DPH1 430,– 
Cena bez DPH1 182,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Lehoučký hliníkový podvozek Convert RG, kterým je taška na kolečkách vybavena, ovládnete snadno jednou rukou a ve městě s ním hravě prokličkujete. Ať se vám do cesty postaví jakákoli překážka, snadno ji překonáte. Objem 43 litrů a nosnost až 50 kg umožňují tašce pojmout i velký nákup. Atraktivní hranatý tvar v kombinaci s režným designem Jean Tweed dělá z tašky i stylový módní doplněk. Extra lehká hliníková kostrukce Convert RG s dvěma koly klasické velikosti se snadno ovládá jednou rukou. Bez tašky váží pouhých 1,12 kg. Podvozek je vybaven přední oporou, která umožňuje tašku odstavit volně do prostoru. Zároveň ji lze jedním pohybem sklopit, čímž dosáhnete plochého tvaru tašky a snadno ji tak uložíte třeba za skříň. Ergonomické protiskluzové držadlo zajišťuje komfortní úchop a přispívá tak ke snadné manipulaci. Výška konstrukce 104 cm je vhodná i pro uživatele vyšší postavy. Model Jean Tweed má jeden velký úložný prostor o objemu 43 L a maximální nosnost až 50 Kg, avšak doporučené zatížení je 25 kg. Vnitřek tašky není nijak členěný a její zavírání je řešeno volnou klopou a suchým zipem. Díky skládací výstuze po obvodu horního okraje taška skvěle drží tvar a na vozík je navlečena přes velké textilní poutko, lze ji tedy snadno odepnout a vyčistit. Taška je vyrobena z vysoce pevného nepromokavého materiálu s atraktivním režným designem "Jean Tweed". K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost.

Rolser svými materiály a atraktivními designy přesvědčuje o tom, že tašky na kolečkách už nejsou určeny pouze seniorům, ale zrovna tak mladým generacím a to nejen na nákupy. Můžete s ní vyrazit třeba do parku na piknik s přáteli či rodinou nebo do ní sbalit vše potřebné na den strávený u vody. Oblibu si tašky na kolečkách získávají také u studentů.

Vlastnosti:

- Objem tašky: 43 L
- Doporučené zatížení: 25 kg
- Maximální nosnost: 50 kg
- Rozměr rozloženého vozíku: 41 cm (šířka) x 32,5 cm (hloubka) x 104 cm (výška) cm
- Rozměr složeného vozíku: 41 cm (šířka) x 17 cm (hloubka) x 104 cm (výška)
- Rozměr tašky: 38 cm (šířka) x 19 cm (hloubka) x 60 cm (výška) cm
- Hmotnost podvozku: 1.12 kg
- Hmotnost podvozku s taškou: 2.08 kg
- Skládací rukojeť: Ne
- Úchytka na nákupní vozík: Ne
- Termo přihrádka: Ne
- Barva: Fialová
- Konstrukce podvozku: Convert RG
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.