Vozík nákupní ROLSER Jet Savana Joy

Vozík nákupní ROLSER Jet Savana Joy

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3134880 | CZ distribuce
Podvozek Rolser Joy vyrobený z ultralehkých materiálů snadno ovládnete jednou rukou a ve městě s ním prokličkujete jedna radost. Ať se vám do cesty postaví jakákoli překážka, hravě ji překonáte. Objem 40 litrů a nosnost až 40 kg umožňují tašce pojmout i větší nákup. Atraktivní zvířecí design dělá z tašky stylový doplněk. Nakupujte s radostí…
Cena s DPH1 430,– 
Cena bez DPH1 182,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Podvozek Rolser Joy vyrobený z ultralehkých materiálů snadno ovládnete jednou rukou a ve městě s ním prokličkujete jedna radost. Ať se vám do cesty postaví jakákoli překážka, hravě ji překonáte. Objem 40 litrů a nosnost až 40 kg umožňují tašce pojmout i větší nákup. Atraktivní zvířecí design dělá z tašky stylový doplněk. Nakupujte s radostí, nakupujte s Jet Savana Joy. Díky kombinaci hliníku a lehčeného polymeru EVA patří konstrukce Joy se svojí hmotností 0,94 kg (bez tašky) mezi ty nejlehčí, avšak vysoce odolné. Konstrukce je postavena na dvojici hladkých kol klasické velikosti s perfektní ovladatelností. Podvozek je vybaven přední oporou, která umožňuje tašku odstavit volně do prostoru. Oporu lze snadno sklopit, čímž dosáhnete plochého tvaru tašky a snadno ji tak uložíte třeba za skříň. Ergonomické protiskluzové držadlo zajišťuje komfortní úchop a přispívá tak ke snadné manipulaci. Výška konstrukce 97,5 cm je vhodná pro uživatele nižší a střední postavy.

Hlavní úložný prostor tašky Jet nabízí objem 40 L a maximální nosnost až 40 Kg, avšak doporučené zatížení je 25 kg. Vnitřek tašky není nijak členěný a zavírání tašky je řešeno stahovací šňůrkou s pojistkou a stylovou klopou. Taška je na vozík navlečena přes velké textilní poutko a v horní části připevněna suchým zipem, lze ji tedy snadno odepnout a vyčistit. Taška je vyrobena z vysoce pevného nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu jemné struktury v atraktivním designu s názvem Savana. K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost. Rolser svými materiály a atraktivními designy přesvědčuje o tom, že tašky na kolečkách už nejsou určeny pouze seniorům, ale zrovna tak mladým generacím a to nejen na nákupy. Můžete s ní vyrazit třeba do parku na piknik s přáteli či rodinou nebo do ní sbalit vše potřebné na den strávený u vody. Oblibu si tašky na kolečkách získávají také u studentů.

Vlastnosti:

- Objem tašky: 40 L
- Doporučené zatížení: 25 kg
- Maximální nosnost: 40 kg
- Rozměr rozloženého vozíku: 35 cm (šířka) x 30 cm (hloubka) x 97,5 cm (výška) cm
- Rozměr tašky: 34 cm (šířka) x 20 cm (hloubka) x 61,5 cm (výška) cm
- Hmotnost podvozku: 0.94 kg
- Hmotnost podvozku s taškou: 1.84 kg
- Počet vnitřních kapes: 1x
- Skládací rukojeť: Ne
- Úchytka na nákupní vozík: Ne
- Termo přihrádka: Ne
- Barva: Černá
- Konstrukce podvozku: Joy
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.