Vozík nákupní ROLSER Plegamatic Original MF Black

Vozík nákupní ROLSER Plegamatic Original MF Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3555535 | CZ distribuce
Ačkoli Plegamatic uveze třeba i úctyhodných 40 kg nákladu, sám se vejde za skříň nebo jen do šuplíku. Protože i když se podvozek svou kapacitou zcela vyrovná všem ostatním šasi Rolser, zvládnete ho několika jednoduchými pohyby složit do velikosti větší kabelky. Stejně tak snadno tašku opět připravíte k nákupu. Nepromokavý a extra pevný materiál…
Cena s DPH1 988,– 
Cena bez DPH1 643,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 2.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Ačkoli Plegamatic uveze třeba i úctyhodných 40 kg nákladu, sám se vejde za skříň nebo jen do šuplíku. Protože i když se podvozek svou kapacitou zcela vyrovná všem ostatním šasi Rolser, zvládnete ho několika jednoduchými pohyby složit do velikosti větší kabelky. Stejně tak snadno tašku opět připravíte k nákupu. Nepromokavý a extra pevný materiál Macrofibra, ze kterého je taška vyrobena, spolehlivě ochrání váš náklad před nepříznivým počasím i vnějšími vlivy. Lehká hliníková kostrukce Plegamatic s dvěma menšími koly vyniká především svou výjimečnou skladností, díky níž se pohodlně vejde třeba i do šuplíku. Několika snadnými pohyby ji totiž složíte do tvaru větší kabelky, kterou můžete hodit přes rameno nebo jednoduše nést v ruce ve chvíli, kdy nemáte žádný náklad. Vyztužené dno dodává tašce potřebnou pevnost a zajišťuje, aby se náklad při přepravě neponičil. Podvozek má dvě boční skládací opory, které umožňují odstavit tašku volně do prostoru. Ergonomické držadlo zajišťuje pohodlný úchop a přispívá tak ke snadné manipulaci. Výška konstrukce v rozloženém stavu je 97 cm.

Hlavní úložný prostor tašky Plegamatic nabízí objem 40 L a maximální nosnost až 40 Kg, avšak doporučené zatížení je 25 kg. Vnitřek tašky není nijak členěný a zavírání tašky je řešeno klopou s velkým suchým zipem. Vzhledem ke skládacímu systému je taška k podvozku přichycena na pevno, nelze ji tedy sundávat. Taška je vyrobena z nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu hrubší struktury pod zkratkou MF, který vyniká svojí vysokou pevností. K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost. Rolser svými materiály a atraktivními designy přesvědčuje o tom, že tašky na kolečkách už nejsou určeny pouze seniorům, ale zrovna tak mladým generacím a to nejen na nákupy. Můžete s ní vyrazit třeba do parku na piknik s přáteli či rodinou nebo do ní sbalit vše potřebné na den strávený u vody. Oblibu si tašky na kolečkách získávají také u studentů.

Vlastnosti:

- Objem tašky: 40
- Maximální nosnost: 40kg
- Rozměr rozloženého vozíku: 42 cm (š) x 27 cm (h) x 97 cm (v)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.