Vysavač robotický DREAME D10 Plus

Vysavač robotický DREAME D10 Plus

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3793014 | CZ distribuce
Dopřejte si pohodlí při úklidu. Pomůže vám s tím úklidový robot Dreame D10 Plus, který vysává, vytírá a automaticky vyprazdňuje nádobu na prach. Díky kapacitě sáčku (2,5 l) jej nemusíte měnit až 45 dní. Robot přizpůsobuje sací výkon uklízenému povrchu a dosahuje maximálně až 4000 Pa. Výhodou je také vylepšená konstrukce rotačního kartáče, která…
Cena s DPH9 102,– 
Cena bez DPH7 522,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 18.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dopřejte si pohodlí při úklidu. Pomůže vám s tím úklidový robot Dreame D10 Plus, který vysává, vytírá a automaticky vyprazdňuje nádobu na prach. Díky kapacitě sáčku (2,5 l) jej nemusíte měnit až 45 dní. Robot přizpůsobuje sací výkon uklízenému povrchu a dosahuje maximálně až 4000 Pa. Výhodou je také vylepšená konstrukce rotačního kartáče, která usnadňuje sběr vlasů a zvířecích chlupů, a výkonná baterie, která na jedno nabití zvládne uklidit až 270 m².

45 dní bez vybíjení
Po každém úklidu se vysavač Dreame D10 Plus vrátí do vyprazdňovací stanice a automaticky odstraní prach z nádrže. Sáček umístěný ve stanici vyniká působivou kapacitou 2,5 l, takže jej nemusíte měnit až 45 dní. Můžete tak zapomenout na ruční odstraňování prachu a díky uzavřené konstrukci se prach a nečistoty nedostanou do ovzduší. Vyprázdnění trvá pouhých 10 sekund a je bezhlučné. Důležité je, že frekvenci vyprazdňování prachové nádoby můžete nastavit prostřednictvím aplikace.

4 úrovně výkonu
Úklidový robot Dreame D10 Plus vyniká maximálním sacím výkonem 4000 Pa, takže důkladně posbírá nečistoty, drobky, zvířecí chlupy nebo vlasy. Důležité je, že robot nabízí 4 úrovně sání a každá úroveň bude fungovat v jiné situaci. Na vysávání prachu a drobných nečistot stačí 800 Pa při nízké hladině hluku. Hodnota 1200 Pa bude vhodná pro každodenní vysávání drobků a vlasů, zatímco 1800 Pa si poradí s většími nečistotami. Maximální výkon vám umožní precizní vysávání štěrbin a koberců.

Vylepšená konstrukce kartáče
Díky rotačnímu kartáči, který byl prodloužen o 17 cm, je robot dokonale schopen sbírat dlouhé vlasy a chlupy domácích mazlíčků. Je to díky jeho konstrukci ve tvaru V a hustě rozmístěným štětinám o tloušťce 0,1 mm. Díky tomu se sebrané vlasy a chlupy nezamotávají a každodenní úklid se stává snadným a příjemným. Je ideální pro milovníky psů nebo koček.

Pohodlné vytírání
Dreame D10 Plus nabízí také funkci mopování. Je dodáván s mopovací podložkou z hustých vláken pro účinné odstraňování skvrn a rychlé schnutí podlahy. Nádržka na vodu má kapacitu 145 ml, ale robot umožňuje práci na třech úrovních. Množství vody si tak můžete nastavit podle toho, jak moc je vaše podlaha znečištěná, a stačí k tomu speciální aplikace.

Inteligentní úklid
Robot využívá inteligentní navigační systém LiDAR s vysoce pokročilým algoritmem SLAM, který zajišťuje rychlé skenování, přesné mapování a efektivní plánování trasy. Můžete mapovat až 3 podlaží a řídit úklid konkrétních místností. Spí vaše dítě? Přeskočte jeho pokoj a využijte čas k úklidu podlah v ostatních místnostech.

Dlouhá pracovní doba
Nemusíte úklidového robota nabíjet každý den, abyste si mohli užívat čistou domácnost a efektivní sběr odpadu. Dreame D10 Plus je vybaven výkonnou baterií s kapacitou 5200 mAh. Díky tomu můžete zařízení používat až 180 minut na jedno nabití. Během této doby můžete snadno uklidit až 270 m² podlahové plochy.

Další funkce
Co dalšího nabízí vysavač D10 Plus? Tichý provoz, kompatibilitu s Amazon Alexa a funkci obnovení úklidu. Pokud se baterie příliš vybije, robot automaticky obnoví energii v nabíjecí stanici a vrátí se na předchozí místo, aby úklid dokončil. Dreame D10 Plus je také vybaven inteligentní funkcí vyhýbání se nábytku, schodům a dalším překážkám.

Technické parametry:

Barva: Bílá
Rozměry robota: 352 × 350 × 96,8 mm
Připojení. Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Jmenovité napětí robota: 14,4 V
Jmenovitý výkon robota: 46 W
Kapacita baterie: 5200 mAh
Kapacita nádoby na prach (robot): 400 ml
Kapacita nádržky na vodu: 145 ml
Rozměry stanice: 303 × 403 × 399,2 mm
Vstupní napětí stanice: 220-240 V ~ 50-60 Hz
Výstupní napětí stanice: 19,8 V 1 A
Typ filtru: EPA RHF5
Jmenovitý výkon stanice: 600 W

Obsah balení:

Robot
Nabíjecí/vyprazdňovací stanice
Úklidový kartáč
Napájecí kabel
Nádrž na vodu
Mopovací podložka
Boční kartáč
2x Prachový sáček
Uživatelská příručka

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.