Vysavač robotický DREAME D9 Max

Vysavač robotický DREAME D9 Max

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3793013 | CZ distribuce
Zjistěte, že úklid vůbec nemusí být nepříjemnou povinností. Inteligentní robot Dreame D9 Max se o něj postará za vás! Přístroj podlahu nejen vysaje, ale také vyčistí. Vyniká sacím výkonem 4 000 Pa a využívá pokročilý navigační systém LiDAR, díky kterému se snadno pohybuje po místnostech. Jeho provozní doba dosahuje 150 minut a speciální aplikace…
Cena s DPH6 697,– 
Cena bez DPH5 535,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zjistěte, že úklid vůbec nemusí být nepříjemnou povinností. Inteligentní robot Dreame D9 Max se o něj postará za vás! Přístroj podlahu nejen vysaje, ale také vyčistí. Vyniká sacím výkonem 4 000 Pa a využívá pokročilý navigační systém LiDAR, díky kterému se snadno pohybuje po místnostech. Jeho provozní doba dosahuje 150 minut a speciální aplikace poskytuje přístup k mnoha zajímavým funkcím.

Okamžitě odstraňuje nečistoty
Podlahy ve vaší domácnosti mohou brzy zářit čistotou. Robot nabízí sací výkon až 4 000 Pa, což znamená, že si snadno poradí s prachem, drobky, vlasy a dokonce i chlupy. O jeho efektivní provoz se stará bezkartáčový motor Nidec a speciálně navržený vzduchový kanál. Můžete si také vybrat ze 4 úrovní sání a optimálně tak přizpůsobit provoz přístroje svým potřebám.

Současné vysávání a vytírání
Ušetřete čas díky funkci Dreame. Vysavač D9 Max je vybaven nádobou na prach o objemu 570 mililitrů a také nádržkou na vodu o objemu 270 mililitrů. To mu umožňuje vysávat a vytírat podlahy současně. Velký mop z mikrovlákna účinně odstraní i velmi odolné nečistoty. Na výběr jsou také 3 úrovně průtoku vody, které umožňují přizpůsobit práci robota podle toho, jak je povrch znečištěný.

Vylepšený kartáč
Díky čemu dalšímu si robot D9 Max tak dobře poradí se špínou? Robot je vybaven vylepšeným 16,8cm kartáčem ve tvaru V, který je navržen tak, aby rychle a účinně odstraňoval prach, drobky a další nečistoty. Také se do něj nezamotají vlasy - jeho úklid pro vás nebude problém. D9 Max hravě vysaje i koberce a podlahové štěrbiny!

Důkladně vysaje koberce
Máte doma koberce? Dreame D9 Max je důkladně vyčistí! Robot inteligentně rozpozná typy povrchů. Když se ocitne na koberci, automaticky zvýší sací výkon, aby co nejpřesněji odstranil drobky, prach, vlasy nebo chlupy ukryté v jeho vláknech. Navíc se bez námahy pohybuje mezi různými typy podlah - od koberců přes laminát až po dlaždice. Nemusíte se bát, že by se někde ucpal!

Spolehlivý navigační systém
Neztrácejte čas sledováním robota. D9 Max využívá pokročilou laserovou navigační technologii LiDAR, která skenuje místnosti v rozsahu 360°, vytváří jejich mapy a inteligentně plánuje optimální trasy úklidu. Navíc se díky vestavěným senzorům vyhne pádům a kolizím s nábytkem. Bez námahy také překonává překážky vysoké až 20 mm. Nemusíte se bát, že by se někde zasekl nebo spadl ze schodů!

Dlouhá pracovní doba
D9 Max je vybaven odolnou baterií s kapacitou 5200 mAh. Plně nabitý vydrží uklízet až 150 minut - to stačí na úklid podlah o celkové ploše přibližně 250 m2! Navíc nemusíte pamatovat na to, že je třeba přístroj nabíjet. Když se baterie blíží vybití, robot se sám vrátí do stanice, a když se dobije, bude pokračovat v práci tam, kde skončil.

Dálkové ovládání
Nainstalujte si speciální aplikaci a získejte ještě více možností. Nyní můžete robota dálkově ovládat pomocí chytrého telefonu, vytvářet plány úklidu, měnit režimy a stavět virtuální zdi. Nechcete, aby měl robot D9 Max přístup do některé části domu? Stačí sáhnout po telefonu a nastavit zakázanou zónu! Robot je také kompatibilní s asistentem Amazon Alexa, takže jej můžete ovládat hlasovými příkazy.

Technické parametry:

Barva: Černá
Sací výkon: 4000Pa
Připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Jmenovitý příkon: 100-240V ~50/60Hz 0,5A
Jmenovité napětí: 14.4V
Jmenovitý výkon: 40W
Kapacita baterie: 5200 mAh
Pracovní doba: Přibližně 150 min
Doba nabíjení: Asi 6h
Překonávání překážek: Do 2 cm
Kapacita nádržky na prach: 570 ml
Objem nádržky na vodu: 270ml
Typ filtru: EPA RHF1
Rozměry: 350x350x96mm
Kompatibilita: Amazon Alexa

Obsah balení:

Robotický vysavač
Nabíjecí stanice
Napájecí kabel
Boční kartáček
Čisticí kartáček
Nádrž na vodu
Mopovací podložka
Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.