Vysavač robotický ROIDMI Eve Max

Vysavač robotický ROIDMI Eve Max

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3794650 | CZ distribuce
Zařízení Roidmi je nezbytností moderní domácnosti. Tento vysavač se automaticky vrátí na základnu, je vybaven funkcí samovyprázdnění nádrže a umožňuje současné vysávání i mokré mopování. Ovládejte jej pomocí speciální aplikace, abyste získali plnou kontrolu nad zařízením a jeho dlouhá pracovní doba zajišťuje až 250 m² čistého povrchu. Navíc ve…
Cena s DPH11 378,– 
Cena bez DPH9 403,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 24.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zařízení Roidmi je nezbytností moderní domácnosti. Tento vysavač se automaticky vrátí na základnu, je vybaven funkcí samovyprázdnění nádrže a umožňuje současné vysávání i mokré mopování. Ovládejte jej pomocí speciální aplikace, abyste získali plnou kontrolu nad zařízením a jeho dlouhá pracovní doba zajišťuje až 250 m² čistého povrchu. Navíc ve srovnání s předchozí verzí EVE Plus vykazuje tento model o 85 % vyšší sací výkon, o 30 % vyšší účinnost sběru prachu a o 60 % vyšší čisticí výkon! To vše v kombinaci s laserovou technologií LDS dělá z EVE Max nepostradatelného pomocníka pro vaše každodenní úklidové úkoly!

Pokročilý navigační systém
Pokročilý navigační systém a laser LDS rychle naskenují celý váš domov a automaticky vytvoří mapu. Pokud máte vícepatrový dům, zařízení vytvoří samostatnou mapu pro každé patro a automaticky rozpozná uklízenou oblast. Navíc se díky speciálním senzorům vyhýbá překážkám a jeho tenký design umožňuje Eve Max důkladně uklízet pod nábytkem.

Silný sací výkon
Se zvýšeným sacím výkonem na 5000 Pa (o 85 % vyšší než u předchozího modelu EVE Plus) a bezkomutátorovým motorem je toto duo nepřekonatelné! Zařízení účinně eliminuje nečistoty i z těžko dostupných míst. Navíc nový integrovaný válcový kartáč s pryžovými štětinami zabraňuje zacuchávání vlasů a dokáže zametat prach a nečistoty ze štěrbin. S Roidmi bude váš domov zářit čistotou!

Více než jen vysávání
Kromě vysávání je Roidmi Eve Max vybavena i k vytírání podlah. Díky novému, pohyblivému a vibračnímu mopu, který v předchozí verzi EVE Plus nebyl, si můžete být jisti, že vaše podlahy zůstanou bezvadně čisté! Navíc se 3 režimy dávkování vody můžete upravit hladinu vody podle typu povrchu, který čistíte. Inteligentní řešení umožňují řídit množství distribuované vody. Díky tomu si můžete být jisti, že nástavec mopu je vždy vlhký a nemusíte se obávat žádného úniku. Nejnižší úroveň dávkování je vhodná pro čištění dlaždic, střední pro panely a nejvyšší hladina vody pomáhá udržovat čistotu kuchyňských dlaždic. Nádržka na vodu o objemu 250 ml vystačí na úklid plochy 250 m², takže je ideální pro úklid velkých domácností. Navíc můžete nástavec na mop použít vícekrát! Stačí jej umýt a bude opět připraven k použití.

Navrženo s ohledem na vaše potřeby
Nebojte se, pokud máte doma koberce. Roidmi Eva Max dokáže zvednout podložky mopu až o 7 mm, čímž zajistí, že vaše koberce nebudou mokré! Navíc čistí 320krát za minutu, takže žádné nečistoty nebudou problémem.

Vyhrazená aplikace
Využijte možnosti, které aplikace nabízí! S jeho pomocí můžete spravovat uložené mapy místností – přidávat do místností názvy, rozdělovat je nebo je kombinovat. Spí vaše dítě a vy je nechcete budit? Nastavte virtuální zeď nebo zakázané zóny pro Eve Max, abyste tuto oblast vyloučili z čištění. Nechybí ani možnost naplánovat plány čištění pro ještě větší kontrolu nad zařízením.

Moderní vyprazdňovací stanice
Vysavač Eva Max je také vybaven inovativní vyprazdňovací stanicí. Když je nádoba na prach plná, vysavač se vrátí do stanice a vyprázdní ji. Robot má také antibakteriální ozónovou technologii pro odstranění nepříjemných pachů. Kapacita nádrže 3 litry vystačí až na 75 dní, takže se nemusíte bát častého čištění nádrže. Díky této funkci můžete bez obav vyrazit na dovolenou a váš byt se sám uklidí.

Dlouhá Pracovní doba
S 5200mAh baterií může Roidmi Eve Max pracovat až 250 minut. Tak dlouhá pracovní doba umožňuje na jedno nabití vyčistit až 250 m² plochy. Došla zařízení energie? Žádný problém! Vysavač najde nabíjecí stanici a po nabití se vrátí na místo, kde skončil.

Technické parametry:

Sací výkon: 5000 Pa
Doporučená oblast čištění: 250 m²
Baterie: 5200 mAh
Pracovní čas: 250 min
Kapacita vodní nádrže: Cca. 0,25 l
Kapacita odpadní nádrže (v robotu): Cca. 0,17 l
Kapacita odpadní nádrže (ve vyprazdňovací stanici): Cca. 3,0 l
Vyprázdnění napájení stanice: 850 W
Síla robota: 65 W
Rozměry robota: 355 × 98 mm
Rozměry vyprazdňovací stanice: 300 × 358 × 174 mm
Hmotnost robota: Cca. 4,0 kg
Hmotnost vyprazdňovací stanice: Cca. 4,3 kg
Hladina hluku robota: <78 dB
Úroveň hluku stanice při vyprazdňování: <83 dB

Obsah balení:

Vysavač EVE MAX
Vyprazdňovací stanice
5 xSáček na prach
2x Filtr
2x Nástavec na mop
Čisticí kartáč
Napájecí kabel
Uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.