Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP

Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2949960 | CZ distribuce
Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP Chcete, aby byl váš domov vždy čistý, i po náročném dni? Robotický vysavač a mop to vyřeší za vás. Vhodný na mnoho povrchů s nejnovější technologií mapování okolí. Ve třech krocích zametá, vysává a vytírá jediným přejetím! Funkce 3v1 pro bezproblémové čištění podlah Nechte…
Cena s DPH9 626,– 
Cena bez DPH7 955,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 10.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vysavač robotický ROVUS ROBOTIC VAC&MOP
Chcete, aby byl váš domov vždy čistý, i po náročném dni? Robotický vysavač a mop to vyřeší za vás. Vhodný na mnoho povrchů s nejnovější technologií mapování okolí. Ve třech krocích zametá, vysává a vytírá jediným přejetím!

Funkce 3v1 pro bezproblémové čištění podlah
Nechte robotický vysavač Rovus zametat, vysávat a vytírat váš domov, zatímco jste v práci nebo relaxujete. Nejnovější technologie mapování, snímání a dobíjení dělají z tohoto robota rychlý, efektivní a nenáročný způsob, jak udržet čistotu všech vašich podlah.

Robotický vysavač nabízí třístupňové čištění pro různé druhy povrchů. Při jednom přejetí dokáže:

- Zamést špínu, prach a nečistoty
- Vysát všechny podlahy pomocí sacího výkonu až 1200 Pa
- Setřít a odstraňovat odolné skvrny
- Je vhodný na všechny typy povrchů, od hrubých koberců až po kuchyňské dlaždice.

Při výšce 8 cm je robot dostatečně štíhlý na to, aby se dostal pod většinu nábytku a vyčistí i místa, kde se běžné vysavače a mopy tak jednoduše nedostanou.
Díky zabudovanému gyroskopu robot dokáže efektivněji mapovat váš domov a zapamatovat si, kde už vysával, a nezanechá žádné místo neuklizené.
elká kolečka robota zaručují, že projde i přes koberce a dveřní lišty vysoké až 1,5 cm. Senzory zaznamenají, kdy se robot nachází na novém povrchu, a v případě potřeby změní funkci. Při zaznamenání koberců se automaticky zvýší sací výkon.

Inteligentní senzory zabraňují pádu robota ze schodů a senzory proti nárazu mu pomáhají vyhnout se překážkám.

Jednoduše nastavitelné programy zaručují, že robotu můžete dát každý den různé pokyny. 7 různých čistících režimů - auto, podél stěn, gyroskop, náhodný, konkrétní oblast, intenzivní a mytí - nabízejí úplné přizpůsobení potřebám vašeho domova a životního stylu. Dálkové ovládání zvyšuje jeho praktičnost.

Výkonná lithium-iontová baterie vydrží až 2 hodiny a když je stav baterie nízký, robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu tam, kde skončil a bude usilovně pracovat, aby zaručil čistotu vašeho domova.

Robot využívá primární dvojitý filtr a HEPA filtr, které spolupracují na tom, aby vaše podlahy a vzduch byly čisté a bez prachu, roztočů a mikročástic, které způsobují podráždění a alergie, a umožní vám a vaší rodině snadněji dýchat.

Zásobník 2v1 slouží zároveň jako 220 ml vodní zásobník a 230 ml zběrník na nečistoty se systémem, který se jednoduše vybírá a čistí.

Technické parametry:

- Objem nádobky na vodu: 220 ml a na prach 230 ml
- Dobíjecí baterie 14,4 V 2200 mAh, auto nabíjení
- Sací síla 1200 Pa (funkce boost)
- Více než 100 min používání na jedno nabití.
- 7 čistících programů
- Ovladač
- Překoná překážky vysoké do 1,5 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.