Vysavač tyčový DEERMA DX600 Black

Vysavač tyčový DEERMA DX600 Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709770 | CZ distribuce
Brzy bude každý kout vaší domácnosti zářivě čistý. Stojanový vysavač Deerma DX600 pracuje s příkonem 600 W a nabízí vylepšenou cyklónovou technologii, která bleskově odstraní prach a odpad. Úklid vám usnadní i přiložené vyměnitelné kartáče. Čtyřstupňová filtrace účinně odstraňuje nečistoty a alergeny. Díky nízké hmotnosti a praktičnosti a dlouhé…
Cena s DPH1 475,– 
Cena bez DPH1 219,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Brzy bude každý kout vaší domácnosti zářivě čistý. Stojanový vysavač Deerma DX600 pracuje s příkonem 600 W a nabízí vylepšenou cyklónovou technologii, která bleskově odstraní prach a odpad. Úklid vám usnadní i přiložené vyměnitelné kartáče. Čtyřstupňová filtrace účinně odstraňuje nečistoty a alergeny. Díky nízké hmotnosti a praktičnosti a dlouhé 4,5metrové šňůře je vysavač Deerma DX600 vhodný pro vertikální i ruční vysávání.

Prach, pyl, roztoči, vlasy a další nečistoty nejen znečišťují naše domovy, ale také často vyvolávají alergie. Vysavač DX600 vám pomůže tyto problémy vyřešit! Díky vylepšené cyklonové technologii se sací výkon zvýšil až na 15 000 Pa. Ocelová síťka s 12 999 otvory o průměru 0,25 mm navíc zabraňuje ucpávání filtru prachem a zajišťuje tak spolehlivý výkon.

Nyní můžete důkladně vysávat podlahy v celé domácnosti. Kartáč DX600 je dostatečně tenký, aby se snadno dostal pod nábytek - jeho tloušťka je menší než 18 mm. Je také otočný o 270°, což usnadňuje úklid mezi nohami židlí a v rozích místností. Jeho pečlivě promyšlená konstrukce v kombinaci s velkým sacím výkonem vysavače vám umožní účinně odstranit i extrémně odolné nečistoty skryté ve štěrbinách.

S vysavačem DX600 nejen důkladně vysajete podlahy, ale také vytvoříte čisté a bezpečné prostředí ve vaší domácnosti. Přístroj je vybaven 4stupňovým filtračním systémem HEPA, který účinně zachycuje prachové částice a zabraňuje jejich opětovnému vniknutí do ovzduší. Použité řešení ocení zejména alergici a rodiče malých dětí.

Věděli jste, že při koupi vysavače DX600 získáte 2 praktické přístroje v jednom? Výrobek lze používat jako běžný stojanový vysavač a malý ruční vysavač. Díky tomu je ideální nejen pro vysávání podlah, ale také pro čištění nábytku, záclon a dokonce i auta. Vysavač DX600 je také velmi lehký, takže se snadno zvedá. Jako ruční váží pouze 1,4 kg a jako stojanový 2 kg. Navíc se s ním díky ergonomické protiskluzové rukojeti snadno manévruje.

Abyste mohli snáze důkladně vysát všechna zákoutí, obsahuje sada další vyměnitelné kartáče. Se štěrbinovým kartáčem se snadno zbavíte prachu například z prohlubní v pohovkách nebo křeslech. Bude se vám hodit i při úklidu úzkých, těžko přístupných míst. Malý čisticí kartáč usnadňuje vysávání nábytku a nerovných, choulostivých povrchů, jako jsou klávesnice nebo záclony.

Vysavač DX600 vám bude dobře sloužit po dlouhou dobu. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel, díky čemuž je mimořádně trvanlivý a odolný proti opotřebení. Je také navržen tak, aby účinně chránil motor před přehřátím a poškozením. Speciální trojrozměrný ventilační otvor zajišťuje účinný odvod tepla. Byl umístěn v zadní části, aby vám uvolňovaný vzduch nefoukal do obličeje.

Vysavač Deerma DX600 je vybaven velkou nádobou na prach o objemu 0,8 litru. Chcete-li ji vyprázdnit, jednoduše ji odpojte od přístroje stisknutím tlačítka. Poté odpad jednoduše vysypte do odpadkového koše - ani si neušpiníte ruce! Nádržku můžete také bez obav umýt pod tekoucí vodou a po vysušení ji znovu použít - prodloužíte tak její životnost a zabráníte množení bakterií.

Technické parametry:

- Jmenovité napětí / frekvence: 220-240V~ 50-60Hz
- Jmenovitý výkon: 600W
- Kapacita prachové nádrže: 0.8l
- Sací výkon: ⩽15000Pa
- Úroveň hluku: ⩽82dB
- Materiál: ABS / PC
- Rozměry: 252x238x1149 mm
- Hmotnost: 2 kg

Obsah balení:

- Vysavač
- Sestava prodlužovací trubky
- Kartáč na podlahu
- Návod k použití
- Kartáč
- Štěrbinový kartáč

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.