Vysavač tyčový DEERMA DX700 Silver

Vysavač tyčový DEERMA DX700 Silver

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735210 | CZ distribuce
Pokud hledáte multifunkční vysavač pro speciální úkony, Deerma DX 700 splní vaše očekávání. Ergonomický design, vysoký výkon, spousta možností použití - podívejte se, co vás ještě může překvapit! Dosáhne kamkoliv! Lehký vysavač Deerma DX 700 snadno přizpůsobíte svým potřebám. Můžete jej používat jak jako malý ruční vysavač - například pro čištění…
Cena s DPH1 513,– 
Cena bez DPH1 250,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pokud hledáte multifunkční vysavač pro speciální úkony, Deerma DX 700 splní vaše očekávání. Ergonomický design, vysoký výkon, spousta možností použití - podívejte se, co vás ještě může překvapit!

Dosáhne kamkoliv!
Lehký vysavač Deerma DX 700 snadno přizpůsobíte svým potřebám. Můžete jej používat jak jako malý ruční vysavač - například pro čištění nábytku nebo čalounění -, tak i jako klasický čistič podlah. Jeho nízká hmotnost (pouhých 2200 g) navíc usnadňuje úklid. Díky tomu jej můžete snadno přenášet mezi místnostmi nebo jej zvednout, abyste vysáli prach a pavučiny ze stropu. S vysavačem Deerma DX 700 dosáhnete téměř kamkoli - a navíc můžete využít praktický 4,5 m dlouhý kabel. Brzy u vás doma nebude jediné zaprášené místo!

Užijte si pohodlné vysávání
Abychom vám úklid ještě více usnadnili, vybavili jsme vysavač třemi výměnnými kartáči. Každý kartáč je ideální pro nejrůznější povrchy a pomůže vám udělat dokonalý pořádek. Podívejte se, čeho můžete s jejich pomocí dosáhnout!

Kartáč na podlahu
S velkým kartáčem můžete vysávat podlahy rychle a efektivně. Je tenký a otočný, takže jej snadno přenesete i do těžko přístupných míst. Pomůže vám zbavit se prachu zpod postele nebo mezi nohami židlí - chytrá konstrukce kartáče vám umožní vést jej podle potřeby.

Kartáč na prach
Malý kartáč vám umožní důkladně vyčistit menší plochy. Lze jej použít k čištění zaprášených polic, pracovních desek a nábytku, jako jsou pohovky a křesla. Prach, chlupy vašeho milovaného domácího mazlíčka, drobky - žádná, ani ta nejodolnější špína se před ním neschová.

Štěrbinový kartáč
Štěrbinovým kartáčem se dostanete do úzkých mezer a zákoutí. Vtěsná se téměř do každého koutu a účinně odstraní nečistoty. Prostory mezi nábytkem, mezery v pohovkách a křeslech a dokonce i klávesnice - čištění těchto míst už nebude problém!

Zvolte trojnásobnou ochranu
Pomocí trojitého filtračního systému vytvoříte čisté prostředí bez nečistot a alergenů. Deerma DX 700 účinně izoluje nečistoty, vlasy, prach a chlupy a pečuje o vaše zdraví! Rotační filtr, kterým je vysavač vybaven, účinně zabraňuje usazování nečistot zpět na povrchy. Díky tomuto praktickému řešení se můžete těšit z dlouhotrvající čistoty a zdravotně nezávadného prostředí!

Účinný a pohodlný úklid
Příkon motoru 600 W a sací výkon 15000 Pa zajišťují, že vysavač pracuje efektivně a účinně - neohrozí jej ani ty nejodolnější prachové částice. Nádobu na nečistoty o objemu 0,8 l lze snadno vyprázdnit a vyčistit, aby se omezil kontakt se špínou. Výjimečnost přístroje spočívá v jeho nízké hlučnosti - nepřesahuje 75 dB. Rozlučte se s neefektivními, obtížně ovladatelnými a hlučnými vysavači - s vysavačem Deerma DX 700 bude úklid rychlý a příjemný.

Fukční design
Jednoduchý, minimalistický design vysavače z něj činí nejen praktický, ale také stylový doplněk vaší domácnosti. Stříbrná barva přístroje dokonale zapadne do každého interiéru. Možnost vertikálního uložení navíc ušetří místo. To vše dělá z vysavače Deerma DX 700 ideální volbu i pro vaši domácnost.

Technické parametry:

- Sací výkon: 15 kPa
- Napětí: 220-240V~50-60Hz
- Napájení: AC
- Úroveň hluku: 75 dB
- Délka kabelu: 4,5 m
- Výkon: 600 W
- Objem nádoby na prach: 0,8l
- Hmotnost: 2,75 kg
- Materiál: ABS / polycarbonate


Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.