Vysavač tyčový DREAME V11 akumulátorový

Vysavač tyčový DREAME V11 akumulátorový

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735215 | CZ distribuce
S revolučním vysavačem Dreame V11 nebyl úklid bytu, domu nebo auta nikdy tak snadný a rychlý. Výkonný bezkartáčový motor uzavřený v přístroji poskytuje obrovský sací výkon, takže si vysavač poradí s jakýmkoli typem nečistot. Jeho moderní OLED displej vám úklid ještě více usnadní. Snadné skladování a čištění Nádobu na prach a filtry lze snadno…
Momentálně nedostupné

Popis


S revolučním vysavačem Dreame V11 nebyl úklid bytu, domu nebo auta nikdy tak snadný a rychlý. Výkonný bezkartáčový motor uzavřený v přístroji poskytuje obrovský sací výkon, takže si vysavač poradí s jakýmkoli typem nečistot. Jeho moderní OLED displej vám úklid ještě více usnadní.

Snadné skladování a čištění
Nádobu na prach a filtry lze snadno vyčistit pod tekoucí vodou, aby se zachoval vynikající čisticí výkon a prodloužila se životnost vysavače.

Prodloužená doba provozu
Vylepšená baterie s kapacitou 3000 mAh zajišťuje 90 minut nepřetržitého provozu na jedno nabití, což stačí na důkladné vysátí velké plochy. Po vybití baterie trvá plné nabití 4 hodiny.

Tichý provoz
Dreame V11 je výjimečně tichý vysavač, který v režimu ECO vydává pouze 73 dB. To je možné díky 7stupňovému systému výkonu, který se skládá mimo jiné z tlumicí pěny, přesného spojení dílů, optimalizovaného proudění vzduchu a vylepšené ventilace.

Bezkartáčový motor nové generace
Extrémně výkonný bezkartáčový motor vysavače Dreame SPACE 4.0 se otáčí rychlostí až 125 000 otáček za minutu, díky čemuž dosahuje vysokého sacího výkonu 150 AW a sací síly 25 000 Pa. To mu umožňuje vyčistit i ty nejznečištěnější prostory. Nejmodernější chladicí systém umožňuje stabilní chod motoru bez přerušení a bez obav z přehřátí.

Filtrace na nejvyšší úrovni
Dvanácti kuželový cyklónový filtrační systém si navíc poradí s prachem, pylem, zvířecími chlupy a všemi částicemi o velikosti až 0,3 mikronu. Pětistupňový filtrační systém zachytí 99,7 % prachových částic, nečistot nebo mikrobů a zanechá za sebou mnohem čistší vzduch. To je ideální pro alergiky.

Odsávací trysky pro každou příležitost
Vysavač je vybaven čtyřmi kartáči: na podlahy, na koberce a předložky, malým kartáčem na nábytek a úzkým kartáčem do štěrbin. V kombinaci s jedním ze tří režimů výkonu (ECO, normální a TURBO) vám vyměnitelné hubice umožní komplexně vysát jakýkoli prostor. Přístroj lze používat s dlouhou podlahovou tyčí, flexibilní hadicí pro těžko přístupná místa nebo pouze s kartáčem jako ruční vysavač.

Technické parametry:

- Sací výkon: 25 000 Pa
- Provozní doba: až 90 min
- Kapacita nádoby na prach: 500 ml
- Funkce mopu: ne
- Kapacita baterie: 3000 mAh
- Doba nabíjení: cca 4h
- Hmotnost: 3.74 kg
- Typ filtru: EPA (AVH6)
- Funkce: LED display

Obsah balení:

- Akumulátorový vysavač Dreame V11
- Nástavec 2 v 1 pro nabíjení a skladování
- Napájecí zdroj
- Štěrbinová hubice 2v1
- Kartáč 2v1
- Měkká kartáčová hubice
- Malá mechanická hubice
- Ohebná prodlužovací trubice
- Prodlužovací trubice
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.