Vysavač tyčový TEESA SWEEPER 5000 akumulátorový

Vysavač tyčový TEESA SWEEPER 5000 akumulátorový

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3238330 | CZ distribuce
Zvyšte komfort úklidu ve svém domě s akumulátorovým vysavačem Teesa! Zařízení má vestavěnou baterii, díky které se navždy rozloučíte s problémem příliš krátkého nepraktického kabelu vašeho starého vysavače. Nechte se překvapit funkčností, snadným používáním a moderním designem a vyzkoušejte Sweeper 5000 ještě dnes! Dokovací stanice Sada obsahuje…
Cena s DPH3 413,– 
Cena bez DPH2 821,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zvyšte komfort úklidu ve svém domě s akumulátorovým vysavačem Teesa! Zařízení má vestavěnou baterii, díky které se navždy rozloučíte s problémem příliš krátkého nepraktického kabelu vašeho starého vysavače. Nechte se překvapit funkčností, snadným používáním a moderním designem a vyzkoušejte Sweeper 5000 ještě dnes!

Dokovací stanice
Sada obsahuje dokovací stanici, kterou můžete umístit kdekoli ve vašem bytě. Toto nenápadné zařízení zajistí, že baterie vysavače bude vždy nabitá a váš Sweeper 5000 bude vždy připraven k použití - kdykoli to budete potřebovat.

Ergonomie pohybu
Sweeper 5000 byl navržen tak, aby úklid nebyl žádný úkol. Variabilní úhel rukojeti a možnost jejího otáčení zajišťují vynikající ergonomii použití, a tím i svobodu manévrování. Nyní můžete bez problémů vysávat všechna těžko dostupná místa, jako je podlaha pod stolem nebo komoda.

Regulace výkonu
Nastavovací tlačítko na rukojeti vám umožní pohodlně vybrat jednu ze dvou úrovní výkonu. V závislosti na typu čištěného povrchu nebo stupni znečištění můžete výkon zařízení přizpůsobit svým potřebám. Úklid nikdy nebyl jednodušší!

Podsvícení
Jednou z dalších výhod je funkce podsvícení, která přijde vhod při vysávání špatně osvětlených ploch. Tři výkonné LED diody jsou zárukou, že vaše pozornost neunikne žádné špíně a váš byt bude vždy bezvadně uklizen.

Ruční vysavač
Bez ohledu na to, jak moc se staráte o svůj domov, nevyhnete se každodenní drobné špíně, ale nyní nemusíte pokaždé vytahovat velký vysavač. Rozlité koření na kuchyňské skříni, zeminu z květin na parapetu nebo drobky ukryté ve výklencích gauče lze odstranit ručním vysavačem, do kterého se váš Sweeper 5000 snadno promění.

- Akumulátorový ruční vysavač
- 2 úrovně nastavení výkonu
- Osvětlení čištěného povrchu
- Dokovací stanice
- Snadné vyprazdňování nádoby na prach
- Ovládatelné, lehké a snadné použití

Technické parametry:

- Příkon: 150 W
- Hladina hluku: 82 dB
- Kapacita nádoby na prach: 0,5 l
Napájení
- Typ baterie: Li-Ion
Síťová nabíječka:
- Vstup: AC 100 ~ 240V; 50/60 Hz
- výstup: DC 32V; 500 mA
- baterie: 25,2 V; 2200 mAh
- Doba nabíjení baterie: 5 h
Maximální doba práce:
- Úroveň 1 (nízký výkon): 50 min
- Úroveň 2 (vysoký výkon): 25 min
- Hmotnost: 3,4 kg
- Rozměry ( ŠxVxH): 26,8 x 110 x 15,4 cm

Obsah balení:

- Nabíječka
- Dokovací stanice
- Dvoudílný štěrbinový kartáč
- Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.