Webkamera YENKEE YWC 100 AHOY

Webkamera YENKEE YWC 100 AHOY

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3078513 | CZ distribuce
asně a ostře! AHOY, hledal jsi parťáka do videokonferencí, online vyučovacích hodin či k běžným videohovorům? Tak jsem tady! Rozkostičkovanému obrazu dej sbohem, protože dokážu nahrávat video ve FULL HD rozlišení, takže tvoji spoluvolající uvidí každý detail jasně a ostře. Video navíc ukládám rovnou v třiceti snímcích za sekundu. Pokud bys tedy…
Cena s DPH1 220,– 
Cena bez DPH1 008,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


asně a ostře!

AHOY, hledal jsi parťáka do videokonferencí, online vyučovacích hodin či k běžným videohovorům? Tak jsem tady! Rozkostičkovanému obrazu dej sbohem, protože dokážu nahrávat video ve FULL HD rozlišení, takže tvoji spoluvolající uvidí každý detail jasně a ostře. Video navíc ukládám rovnou v třiceti snímcích za sekundu. Pokud bys tedy chtěl předvádět nějaké rychlé taneční kreace, žádné rozmazání se nekoná. Ostře, jasně a bez duchů.

Haló, slyšíme se?

Jsem all-in-one řešení. Díky tomu nepotřebuješ jakýkoliv další mikrofon či headset. Mikrofon mám zabudovaný přímo ve svém těle. Videohovory si tak užiješ v naprosté volnosti bez nutnosti různých drátů omotaných okolo tvé hlavy, a navíc také budeš mít mnohem více místa na svém pracovním stole. To nejlepší zachycení zvuku navíc zvládneš vylepšit tím, že je možné mě nastavit v libovolném úhlu díky 360° nastavení.

AHOY, místo!

Jedna věc se na mně asi jen tak nezmění. Moje poloha. Kam mě upevníš a nastavíš, tam budu stát. Za tuto vlastnost vděčím univerzální úchytce, kterou je možné nasadit na jakýkoliv monitor či notebook na trhu. Díky úchytce si zároveň můžeš nastavit zcela libovolně vodorovný a svislý úhel přesně podle tvých představ. Teď již opravdu nic nebrání tomu, aby se z tebe stal mistr videohovorů a videokonferencí. AHOY!


Plug & Play
Integrovaný mikrofon
Nastavení vodorovného a svislého úhlu


Specifikace:
Max. rozlišení 1920 x 1080 pixelů (30 snímků za sekundu)
Fotografie 2 megapixelu
Senzor CMOS
Typ zaostření pevné zaostření
Vestavěný mikrofon mono
Pozorovací úhel 60 °
Zástrčka USB
Délka kabelu 1,4 m
Rozměry 90 x 28 x 23mm
Hmotnost: 137 g
Systémové požadavky Port USB
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.