WiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMesh
WiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMeshWiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMeshWiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMeshWiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMesh

WiFi router TP-Link Archer AX55 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 1x USB, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMesh

Záruka: 24 měsíců | PN: ARCHER AX55 | Kód: 3336563 | CZ distribuce
Dvoupásmový gigabitový router TP-Link Archer AX55 přináší novou generaci wifi připojení s označením Wi-Fi 6 . Je označován také jako WiFi 6 router AX3000 což je kombinovaná přenosová rychlost až 2402 Mbps v pásmu 5 GHz a 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz. Neuvěřitelná rychlost Nejnovější generace technologie Wi-Fi přináší vyšší rychlosti, menší…
Cena s DPH2 854,– 
Cena bez DPH2 359,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.2.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Dvoupásmový gigabitový router TP-Link Archer AX55 přináší novou generaci wifi připojení s označením Wi-Fi 6. Je označován také jako WiFi 6 router AX3000 což je kombinovaná přenosová rychlost až 2402 Mbps v pásmu 5 GHz a 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz.

Neuvěřitelná rychlost

Nejnovější generace technologie Wi-Fi přináší vyšší rychlosti, menší prodlevy a vyšší kapacitu, díky čemuž můžete ve své domácí síti připojit více zařízení současně.

Svižnější odezva, méně obtěžujícího načítání

Vychutnejte si plynulé hraní her, streamování videa a živé přenosy současně. Technologie OFDMA posiluje vaši Wi-Fi síť tím, že umožňuje více klientům sdílet jedno pásmo současně, a navíc snižuje latenci a kolísání.

Připojte více zařízení bez poklesu rychlosti

Struktura technologie Wi-Fi 6 má v zádech pokročilou čipovou sadu Qualcomm a paměť s velkou kapacitou. Spolehněte se na rychlé připojení s minimální latencí i v době největšího využití sítě. U každého kliknutí ve webovém prohlížeči a při přehrávání on-line obsahu v přenosném počítači a telefonu můžete počítat s rychlejší odezvou.

Vylepšená konstrukce chlazení pro trvale vysoký výkon

Žádné zahřívání, žádné snižování výkonu. Větší chladič a zdokonalená konstrukce pouzdra chladí systém Wi-Fi 6, aby vaše síť mohla běžet na plný výkon v řadě různých prostředí.

Pokrytí Wi-Fi signálem v celém domě

Čtyři vysoce výkonné externí antény posilují Wi-Fi signál v celém domě. Technologie Beamforming detekuje zařízení a soustředí sílu signálu bezdrátové sítě jejich směrem, a to zejména do míst, která byla dříve hůře dosažitelná.

USB 3.0 port

Připojte externí jednotku do vysokorychlostního USB portu a snadno sdílejte soubory mezi připojenými zařízeními. Můžete z ní dokonce vytvořit osobní cloudové úložiště a bezpečně k němu přistupovat zvenčí.

TP-Link OneMesh

Chcete vytvořit Wi-Fi síť s pokrytím celé domácnosti? Router Archer AX55 podporuje technologii OneMesh pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti, která brání výpadkům a prodlevám, když zařízení přepínají mezi zdroji signálu.

Pokročilé zabezpečení

TP-Link HomeShield poskytuje pokročilé funkce zabezpečení a vytváří bezpečné prostředí, ve kterém jsou chráněna data i soukromí vaší rodiny a sítě.

Skenování domácí sítě

Skenování sítě v reálném čase pro detekci potenciálních a bezpečnostních hrozeb.

Rodičovská kontrola

Mějte pod kontrolou čas strávený na internetu a blokujte nevhodný obsah, abyste ochránili svou rodinu v on-line prostředí.

Quality of Service

Přidělte svým oblíbeným zařízením přednostně nejrychlejší připojení, aby podávala ten nejlepší výkon.

WPA3 – nová úroveň kyberbezpečnosti

Nejnovější protokol zabezpečení sítí Wi-Fi s názvem WPA3 přináší nové možnosti pro zlepšení kyberbezpečnosti v osobních sítích. Bezpečnější šifrování hesla Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokům hrubou silou společně chrání vaši domácí Wi-Fi.

Snadné nastavení a obsluha

Ať dáváte přednost intuitivní aplikaci Tether, nebo pokročilému webovému rozhraní společnosti TP-Link, směrovač Archer AX55 zvládnete nastavit za několik málo minut. Aplikace Tether umožňuje spravovat nastavení sítě z libovolného zařízení Android nebo iOS.

Chraňte své děti

Blokujte nevhodný obsah pro vaše děti a přizpůsobte časový rozsah pro lepší on-line návyky.

Oznámení o novém připojení

Když se připojí nová zařízení, telefon vás na to upozorní. Ukončete všechna podezřelé spojení a zablokujte je. Je to skutečně jednoduché.

Snadný upgrade firmwaru

Už vás nebaví upgradovat firmware? Aktualizace OTA umožňují snadné upgrady firmwaru kliknutím na panel správy. Chcete-li, aby vaše zabezpečení a funkce byly vždy aktuální, stačí zapnout automatický plán.

Hlavní přednosti routeru TP-Link Archer AX55

  • Gigabitová síť příští generace s rychlostí Wi-Fi 6 – 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz pro plynulejší streamování obsahu a rychlejší stahování.
  •   Připojení většího počtu zařízení – technologie OFDMA 4násobně zvyšuje kapacitu a umožňuje souběžné přenosy dat na více zařízení.
  •   Ultra nízká latence – hraní her a videohovory s rychlejší odezvou.
  •   Rozšířené pokrytí Wi-Fi sítě – čtyři externí antény s vysokým ziskem a technologie Beamforming společně zvyšují sílu signálu a spolehlivost Wi-Fi sítě ve vaší domácnosti.
  •   TP-Link HomeShield – vylepšené zabezpečení na ochranu před nejnovějšími kybernetickými hrozbami.
  •   Prodloužená výdrž baterie – technologie Target Wake Time umožňuje zařízením komunikovat častěji, ale s nižší spotřebou energie.
  •   Kompatibilní s aplikací Alexa – ovládejte router pomocí hlasových příkazů a usnadněte si život s chytrým asistentem Amazon Alexa.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.