Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)
Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)

Xiaomi Roborock S7+ white (S7 + Auto Empty Dock)

Záruka: 24 měsíců | PN: S7P02-00 | Kód: 3469793 | CZ distribuce
Xiaomi Roborock S7+ Robotický vysavač Roborock S7 nabízí přesnou LiDar navigaci s laserovým snímáním , díky které dokonale zmapuje a uklidí celou vaši domácnost. Mapu lze kontrolovat v mobilní aplikaci , s pomocí které lze nastavit také časové rozvrhy uklízení na různé dny či úrovně sání. Vysavač kombinuje vysávání a mopování a eliminuje…
Momentálně nedostupné

Popis

Xiaomi Roborock S7+

Robotický vysavač Roborock S7 nabízí přesnou LiDar navigaci s laserovým snímáním, díky které dokonale zmapuje a uklidí celou vaši domácnost. Mapu lze kontrolovat v mobilní aplikaci, s pomocí které lze nastavit také časové rozvrhy uklízení na různé dny či úrovně sání. Vysavač kombinuje vysávání a mopování a eliminuje tak i jemné nečistoty. Technologie vibračního mopovaní s až 3000 kmity za minutu vyčistí veškeré nečistoty z hladkých povrchů. Ultrazvukový senzor navíc v případě detekování koberce při mopování automaticky nadzvedne mop a zvýší sací výkon na maximum. Baterie s kapacitou 5200 mAh poskytuje dostatek energie až na 180 minut vysávání. Spustit a ukončit úklid je možné hlasovým povelem pomocí Amazon Alexa, Google Home či Apple Siri.
Vysavač je dodáván s dokovací stanicí, která zajistí nejen nabíjení, ale také automatické vyprázdnění odpadního koše. Stanice disponuje sáčkem na prach o objemu 3 litry, vícestupňovým filtračním systémem a ovládáním pomocí aplikace.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Max. výkon: 68 W

Sací výkon: 2500 Pa

Kapacita odpadního koše: 470 ml

Kapacita zásobníku na vodu: 300 ml

Kapacita baterie: 5200 mAh

Výdrž: až 180 minut

Barva: bílá

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.