Zásuvka rozbočovací TEESAN TS-301-DE

Zásuvka rozbočovací TEESAN TS-301-DE

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3715004 | CZ distribuce
Potřebujete nabít nebo napájet více zařízení? Už nemusíte obsazovat několik prodejen! Zásuvka TESSAN TS-301-DE nabízí až 3 AC zásuvky a 3 USB-A porty, což vám umožní připojit až 6 spotřebičů současně. Zároveň nezabere příliš místa a vyniká širokou kompatibilitou. Umožňuje připojit až 6 zařízení současně Jednoduše zapojte produkt do zásuvky…
Cena s DPH955,– 
Cena bez DPH789,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Potřebujete nabít nebo napájet více zařízení? Už nemusíte obsazovat několik prodejen! Zásuvka TESSAN TS-301-DE nabízí až 3 AC zásuvky a 3 USB-A porty, což vám umožní připojit až 6 spotřebičů současně. Zároveň nezabere příliš místa a vyniká širokou kompatibilitou.

Umožňuje připojit až 6 zařízení současně
Jednoduše zapojte produkt do zásuvky a získejte až 3 USB-A porty a 3 AC zásuvky. TS-301-DE vám umožní napájet až 6 zařízení současně a je kompatibilní se zařízeními s celkovým výstupním výkonem až 2 500 W. Můžete například snadno připojit telefon, notebook, digitální fotoaparát , elektrický zubní kartáček, holicí strojek a dokonce i fén nebo toustovač.

Chytré nabíjení
Porty USB-A zásuvky podporují technologii chytrého nabíjení, která automaticky upravuje aktuální parametry tak, aby vyhovovaly požadavkům připojených zařízení. Mohou poskytnout až 2,4 A, což znamená, že během okamžiku nabijete svůj smartphone, tablet, bezdrátový reproduktor a další.,

Bezpečné použití
Zásuvka byla vytvořena z odolného plastu zpomalujícího hoření, takže vám může dobře sloužit po dlouhou dobu. Dále byl vybaven spolehlivou ochranou proti zkratu, přehřátí, přebití, nadproudu a dalším. Nemusíte se tedy bát o bezpečnost k němu připojených zařízení.

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Dostupné porty: 3x USB-A, 3x AC zásuvka
- Vstupní napětí: 100-250 V AC 50/60 Hz.
- Maximální zatížení: 10 A
- Jmenovitý výkon: 2500 W - 10 A max.
- Výstupní proud USB-A: 2,4A max. za port
- Celkový výstupní proud USB-A: 5 V DC / 3 A
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.