Zdroj záložní KEMOT PROsinus-500 300W 12V White

Zdroj záložní KEMOT PROsinus-500 300W 12V White

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3459324 | CZ distribuce
Nouzový zdroj KEMOT PROsinus-500 Technické parametry: - 500 VA / 300 W - Jmenovitý výkon: 300 W - Typ baterie: 12 V DC - Vstupní napětí: 190 - 260 V AC - Výstupní napětí: 230 V AC +/- 8 % - Tvar výstupního napětí: čistá sinusovka - Nabíjecí proud baterie: max. 10 A - Spínací čas: =
Momentálně nedostupné

Popis


Nouzový zdroj KEMOT PROsinus-500

Technické parametry:

- 500 VA / 300 W
- Jmenovitý výkon: 300 W
- Typ baterie: 12 V DC
- Vstupní napětí: 190 - 260 V AC
- Výstupní napětí: 230 V AC +/- 8 %
- Tvar výstupního napětí: čistá sinusovka
- Nabíjecí proud baterie: max. 10 A
- Spínací čas: = <4 ms
- Rozměry: 14,5 x 18 x 24 cm
- Hmotnost: 4,3 kg

V mnoha domácnostech jsou zařízení, která nám každodenně usnadňují život, ale ke správnému fungování vyžadují nepřetržité napájení. V zimním období si mezi tímto typem zařízení zaslouží zvláštní pozornost kamna a čerpadla a další zařízení zajišťující vytápění domu. Proto se v případě výpadku proudu vyplatí mít nouzový zdroj.

Domácí nouzové napájení
Systémy nouzového napájení KEMOT chrání vybraná zařízení před poruchami napájení, které mohou mít za následek narušení nebo přerušení jejich provozu.

Přemýšlíte, jakou UPS vybrat pro plynový sporák, nebo vás možná zajímá UPS pro kamna na ekohrášek nebo pelety? Řada PROsinus od KEMOT je perfektní jako nouzový zdroj pro čerpadla ústředního topení nebo čerpadla v krbových instalacích, stejně jako indukční motory, nebo například zařízení pro automatizaci instalací využívající tepelné konvektory a jakákoli zařízení extrémně citlivá na sebemenší změny tvaru napětí. Jejich výhodou je čistý sinusový průběh výstupního napětí (napájejícího zátěže), díky čemuž zařízení zajišťuje stabilní provoz a zabraňuje přehřívání indukčních zátěží. Spolu s 12V baterií tvoří kompletní napájecí zdroj se zárukou 230 VAC.

Domácí zdroj nepřerušitelného napájení - aplikace
- Nouzový zdroj pro pece
- RTV zařízení (TV, tunery, hi-fi, dvd)
- Domácí spotřebiče (ledničky, mixéry)
- Elektrické nářadí (vrtačky, brusky)
- Napájení nabíječek (smartphony, tablety, telefony, notebooky )
- Čerpadla, kompresory (voda, teplo, klimatizace)
- Kancelářské vybavení (faxy, počítače, monitory)

Bezpečné domácí nouzové napájení
Nouzové zdroje KEMOT mají ochranu proti přetížení, zkratu, příliš vysokému a příliš nízkému napětí. Díky tomu zaručují bezpečnost práce ve vaší domácnosti.

Tři režimy provozu
Režim nouzového napájení s funkcí nabíjení převádí 12V DC napětí dodávané z externí baterie na 230V AC střídavé napětí a dobíjí externí baterii. Režim nabíječky dobíjí externí baterii. Invertorový režim , převádí 12V DC napětí z baterie na 230V AC střídavé napětí.

Nepřerušitelný zdroj konstantní fáze
Nouzový zdroj KEMOT funguje se zařízeními, která jsou vybavena fázovou detekcí, jako jsou některé modely plynových pecí. Fáze v našem zařízení je na pevném místě bez ohledu na to, zda je napájena ze zásuvky nebo z baterie.

Nouzový zdroj pro kamna s baterií
Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita provozu nouzového zdroje KEMOT, měla by být pro něj vybrána vhodná baterie. Výběr optimální baterie lze provést pomocí přibližného vzorce: zátěž 100 W = odběr 10 A z baterie.

Přehledný LED displej
Nouzové zdroje KEMOT PROSinus jsou vybaveny průhledným LED displejem, který zobrazuje aktuální provozní stav zařízení. Na displeji můžete kontrolovat mj vstupní napětí, výstupní napětí a úrovně frekvence. A co víc, můžete také rychle zkontrolovat úroveň zatížení a úroveň nabití baterie
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.