Zubná kefka ENCHEN Mint5 Green

Zubná kefka ENCHEN Mint5 Green

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3732958 | CZ distribuce
Sonický zubní kartáček Enchen Mint 5 vám pomůže pečovat o krásný a zdravý úsměv. Nabízí na výběr 3 režimy a má inteligentní časovač, který hlídá dobu čištění zubů. Kartáček Mint 5 je také voděodolný podle normy IPX7, takže ho můžete snadno vyčistit. Na jedno nabití vydrží pracovat až 14 dní a pamatuje si poslední použitý režim. Navíc je vybaven…
Cena s DPH581,– 
Cena bez DPH480,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sonický zubní kartáček Enchen Mint 5 vám pomůže pečovat o krásný a zdravý úsměv. Nabízí na výběr 3 režimy a má inteligentní časovač, který hlídá dobu čištění zubů. Kartáček Mint 5 je také voděodolný podle normy IPX7, takže ho můžete snadno vyčistit. Na jedno nabití vydrží pracovat až 14 dní a pamatuje si poslední použitý režim. Navíc je vybaven cestovním zámkem, který zabraňuje náhodné aktivaci přístroje během přepravy.

3 provozní režimy
Přizpůsobte si výkon přístroje Mint 5 podle svých potřeb. Sonický zubní kartáček Enchen nabízí na výběr 3 režimy, takže splní různá očekávání uživatelů. Clean čistí zuby důkladně, zatímco Sensitive je vhodný pro citlivé zuby a začínající uživatele. Zatímco poslední režim (Gum Health Care) vás zbaví skvrn. O zvoleném režimu vás navíc bude informovat speciální indikátor s příslušnou barvou.

Promyšlený design
Zubní kartáček Mint 5 se vyznačuje promyšleným designem, díky němuž je jeho používání jednoduché a pohodlné. Je voděodolný podle normy IPX7, takže jej můžete snadno vyčistit, a cestovní zámek zabraňuje náhodné aktivaci zubního kartáčku během přepravy. Zubní kartáček si navíc pamatuje, který režim jste naposledy použili, a každých 30 sekund vám připomene změnu čištěné oblasti.

Až 14 dní na jedno nabití
Zubní kartáček Enchen Mint 5 je vybaven baterií s kapacitou 600 mAh, která zajistí až 14 dní používání na jedno nabití - pokud budete kartáček používat dvakrát denně po dobu 2 minut. Sada se navíc dodává s nabíjecím kabelem USB-C, s nímž obnovíte energii zařízení. Přibližně po 2 hodinách bude výrobek připraven k dalšímu použití.

Technické parametry:

- Model:. Mint 5
- Barva: zelená
- Jmenovitý výkon: 1.5 W
- Jmenovité napětí: 5 V
- Doba nabíjení: 2 h
- Provozní doba: přibližně 14 dní
- Kapacita baterie: 600 mAh
- Nabíjecí port: USB-C
- Voděodolnost: IPX7
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.